ЗАХИСТІТЬ СВІЙ ВАНТАЖ

Дуже актуальним на сьогоднішній день є питання додаткового безпечного замикання фургонів вантажних автомобілів. Адже випадки пограбування автомобілів, що перевозять вантажі, є дуже розповсюдженим явищем. При чому це стосується як великотонажних авто, так і невеликих вантажівок. Вартість товарно-матеріальних ціностей, що перевозиться іноді перевищує вартість самого авто. Тому власники вантажівок шукають можливості додатково захистити свій вантаж.

Саме з таким зверненням до нас звернулась компанія, що надає послуги з кур’єрської доставки товарів. У нас є достатньо рішень для захисту фургонів вантажних автомобілів. В даному випадку для одного з автомобілів було вибране дещо нестандартне, проте надійне рішення. На двері контейнеру був монтований висячий замок Mul-T-Lock M16 із захисним протектором H16. Це обладнання захищає як від силового (вандального) зламу, так і від інтелектуального зламу відмичками.

Ось, як було до монтажу:

 

 

 

 

 

 

 

 

А так після:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Володарів вантажівок, контейнерів ласкаво просимо до на нашого магазину. Ми Вам запропонуємо та монтуємо дійсно надійні замки, що захистять Ваші вантажі. У нас в ассортименті є різні замки від різних виробників для захисту фургонів, як з розпашними, так і з розсувними дверями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *