Циліндри TESA TE5.

Циліндри TESA TE5 – універсальне рішення для широкого кола завдань по замиканню і організації доступу в приміщеннях.

Мережа магазинів «ЛоксМайстер реалізує та здійснює монтаж лише сертифікованих оригінальних циліндрів, продукції замикання та забезпечення безпеки і цілісності майна та людей.
Це продукція від відомих світових виробників.

Компанії TESA (Talleres de Escoriaza), Іспанія, є однією з таких компаній. Компанія входить до складу найбільшого в світі об’єднання виробників продукції безпеки і замикання ASSA ABLOY GROUP.
Продукція TESA орієнтована на європейський ринок і має відповідну якість, яка відповідає останнім вимогам європейським  стандартам.

В нашій мережі ми представляємо циліндр ТЕ5 «англійського» типу, класу Standard Security від європейського виробника TESA .
Дана лічинка працює за технологією «Одинарний пін» (циліндр має 5 пінів, піни мають 10 можливих висот).  Завдяки великому діапазону розмірів пінів, можливо отримати велику кількість секретних комбінацій (45000) з ресурсом – 50000 циклів. Також присутній захист від відкриття відмичками.
Циліндр сертифікований згідно Європейського стандарту EN-1303. Його виробництво відповідає міжнародним стандартам якості ISO 9001 та екологічності ISO 14001.
Він може використовуватись в протипожежних дверях.

Окрім цього, циліндр ТЕ5, як і всі лічинки європейських виробників, є сервісопридатним. На його базі можливе створення систем «Майстер-ключ» та «Один ключ».
Такі системи можуть успішно використовуватись всередині приміщень для організації розмежування доступу, або на території приватних господарств. При цьому, такі системи мають достатньо високий ресурс роботи і забезпечать надійну роботу на протязі багатьох років. Адже всі циліндри ТЕ5 зібрані на заводі TESA в Іспанії. Їх використання надає споживачеві збалансоване рішення по використанню якісного, дійсно європейського продукту за помірною ціною.

Повний спектр сервісу, включаючи встановлення, перекодування і реалізацію систем «Майстер-ключ» та «Один ключ» реалізується спеціалістами мережі ЛоксМайстер.
За консультаціями звертайтесь до наших спеціалістів і майстрів, які проведуть необхідні заміри і розрахунки потрібних симетрій лічинок з виїздом до замовника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *