«У нас і брати нема чого! », – той, хто так міркує, ризикує незабаром стати жертвою зломщиків. Адже черговий злам відбувається майже кожні дві хвилини.

Зламують не тільки будинки багатіїв, а й квартири тих громадян, хто відносить себе до середнього класу.

Вдумайтеся, 70% випадків злому відбуваються спонтанно і, зазвичай, руками не дуже професійних злочинців, так званих аматорів.

Їх дуже рідко можна розпізнати за якимось зовнішніми ознаками. Вони ніколи не носять з собою знаряддя, які впадають в очі. Дуже часто їм вистачає звичайних плоскогубців або викрутки, щоб відкрити двері, або ж склоріза, щоби прорізати отвір у віконному склі. Найбільш поширене знаряддя зламу, яке можна вільно придбати в магазинах, зветься в народі «Фомка» – це звичайний, але надійний ломик-цвяхотяг.

«Спонтанні» зломщики люблять виходи ти на справу в полуденний час, користуючись повсякденною суєтою, шумом і тими обставинами, що мешканці багатоквартирних будинків, зазвичай , на роботі. А ті хто залишається дома, часто погано знають своїх сусідів. Тому їх, у першу чергу, цікавлять квартири у висотних будинках. Але злодії не нехтують і погано захищеними від злому приватними будинками.

Крадуть усе, що можна без зайвих зусиль забрати з собою. Вирішальне значення має для них не кількість вкраденого, а легкість збуту винесеного та простота зламу.
Зломщики завжди йдуть найпростішим шляхом: у багатоквартирні висотки для проникнення до будинку вони використовують сходи пожежних еваковиходів. Їх вхідні двері, як правило не обладнані складними пристроями замикання. Це також дає змогу оминути консьєржів та око відеокамер, розташованих в під’їздах.
В квартири, як правило, потрапляють через вхідні двері квартир.
В одно- або двоповерхові будинки проникають через підвальні приямки, вікна або двері зі зворотнього боку і т.п.. Тому всі вікна та двері, доступні зовні, повинні бути надійно захищені механічними засобами: зламостійкі двері, надійні замки, зламостійка фурнітура, віконні ґрати.

Для того, щоби оцінити, чи відповідають ваші замкові пристрої сучасним вимогам безпеки, ми радимо звертатись у найближчий до вас магазин мережі ЛоксМайстер. Тут ви зможете не тільки ознайомитись з новітніми технологіями в галузі безпечного замикання, а й замовити послуги майстра, який надасть необхідні консультації на місці і, за необхідності зробить необхідні заміри для заміни існуючих пристроїв замикання на ті , що відповідають сучасним вимогам, або для встановлення додаткових замків, які підвищать безпеку ваших дверей і приміщень.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *