У Івано-Франківському ресторані «Десятка» безпеку незмінно довіряють ЛоксМайстру

Протягом 5 років Івано-Франківський магазин мережі ЛоксМайстер співпрацює з рестораном «Десятка».  У приміщенні популярного закладу, розміщеного на одній з центральних вулиць міста, фахівці магазину встановили замкові циліндри MUL-T-LOCK Integrator  (мультилок інтегратор), замки дверні Sash Lock  SANTOS (саш лок сантос) та здійснюють їх сервісне обслуговування.
 
Керівництво закладу взяло за правило обирати якісне у всьому. Так незмінно смачна кухня та напої стали візитівкою закладу, який з роками набирає свою популярність.
 
 
Якісна продукція безпеки – ключовий елемент у будь-якому приміщенні. Тут, у «Десятці», питанню забезпечення надійного замикання приділяють відповідну увагу. Зручність та надійність продукції й послуг від ЛоксМайстер високо цінує й очільник закладу Вахтанг Себіскверадзе: «Ключ один, а відкриває двоє дверей. – Демонструє ключ від «Мультилок» наш співрозмовник.  –  Безпеку – як власної оселі, так і закладу, довіряю перевіреній продукції і професійним майстрам. За роки співпраці ми не маємо жодних нарікань – ані на продукцію, ані на сервіс. Про ЛоксМайстер можу сказати тільки хороше – нас тут жодного разу не підводили».
 
Щиро дякуємо нашому Клієнтові за довіру та гарантуємо й надалі не лише підтримувати, але й постійно підвищувати рівень якості товарів і послуг.
 
У Івано-Франківському магазині ЛоксМайстер зажди радо запропонують рішення для приватних і корпоративних об’єктів: системи контролю та розмежування доступу, механічні та електромеханічні замки. Локсмайстри оглянуть приміщення, допоможуть з вибором, встановленням та сервісом систем безпеки.   Звертайтеся!  
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *