У магазині Локсмайстер Київ-Центр виготовили 50 ключів для НСК «Олімпійський»

У магазині Локсмайстер Київ-Центр виготовили 50 ключів для НСК «Олімпійський»
 
До магазину Локсмайстер Київ-Центр звернулися представники  НСК «Олімпійський» із замовленням на виготовлення  ключів.  Отримавши завдання, локсмайстри виготовили і надали клієнтові 50 дублікатів протягом 3х годин.
Представник «Олімпійського» відзначив високу  швидкість та якість виконання замовлення.
Нагадаємо, що одночасно на НСК «Олімпійському»  можна розмістити більше 70 тисяч гостей. З огляду на необхідність відповідати найвищим світовим стандартам, для головної футбольної арени   завжди ретельно обирають продукцію найвищої якості.   Адже безпека на такому об’єкті повинна бути на високому рівні.  Серед критеріїв представників «Олімпійського», за якими обрали  Локсмайстер-центр, – можливість надання  послуги з виготовлення ключів швидко та якісно, а також – безготівковий розрахунок. Таким вимогам у повному обсязі відповідає кожен магазин мережі ЛоксМайстер.  
Фахівці  ЛоксМайстер завжди оперативно та якісно нададуть послуги з виготовлення дублікатів ключів. Звернувшись до локсмайстрів всеукраїнської мережі магазинів, ви отримаєте не тільки  якісну продукцію, але і будете впевнені в тому, що  ніхто не виготовить несанкціонованої копії ключа.
У ЛоксМайстер оперативнота професійно виконають кожне поставлене клієнтом завдання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *