У НАС Є ПРАКТИЧНЕ РІШЕННЯ ПІДБОРУ ПОТРІБНОЇ ДОВЖИНИ ЦИЛІНДРА !

В останні роки виробники замкових виробів почали експериментувати та запровадити виробництво циліндрів які дещо відрізняються від звичних стандартів.

Так з’явився у продажі циліндр з довгим штоком з однієї сторони, до якого при монтажу прикріплюється тумблер.

Цю технологію дуже полюбляють використовувати італійські виробники вхідних дверей, адже дуже зручно при нагоді «погратися» з довжиною штока та підігнати до потрібної товщини дверей. Згодом цей підхід перехопили й наші вітчизняні виробники дверей…

В нашому асортименті циліндри зі штоками є від фінського виробника компанії ASSA ABLOY.

             

А саме, циліндр ABLOY CY324 PROTEC² – це циліндр ключ-тумблер DIN стандарту, але з довгим, італійського типу, штоком тумблера. Це дозволяє не використовувати подовження для внутрішньої сторони циліндру (31 мм) на дверях різної товщини.

При встановленні циліндра потрібно шток довжиною 54,5 мм обрізати до необхідної довжини, а вже на нього встановити тумблер (до речі – купується окремо).

До того ж щоб циліндр після встановлення гармонійно пасував на дверях разом з іншою фурнітурою, рекомендуємо використовувати внутрішній щиток з отвором ≥9 мм. В нашому асортименті є такі щитки ( Disec KT041(отвір Ø12мм.), Disec A2427 (отвір Ø9 мм.)

Звертайтеся до магазину «ЛоксМайстер на Подолі»! Ми подбаємо не лише про вашу безпеку, а й про особливий дизайн та гармонійність!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *