Універсальний замок VIRO SUPERMORSO – надійний захисник Вашого двоколісного друга!

От і закінчилося літо. Але сезон для двоколісних транспортних засобів точно ще не скінчився. На вулицях міста з кожним роком помітно зростає кількість мотоциклів, мопедів, скутерів, велосипедів, самокатів. Звісно всі вони потребують захисту від викрадення. Що стосується велосипедів і самокатів, то їм потрібно приділити ще більшу увагу у плані захисту, так як маючи невелику вагу, такі транспортні засоби можна банально перенести вручну! Через це просте блокування колеса для них не є ефективним.

Пропонуємо Вашій увазі замок SUPERMORSO з ланцюгом, від відомого італійського виробника VIRO.

 

Замок VIRO  SUPERMORSO запобігає викраденню велосипедів, мопедів, мотоциклів. Він має набір унікальних властивостей, які забезпечують йому високий рівень захисту від злому.

SUPERMORSO – практичний і надійний протиугінний пристрій з броньованим і захищеним від подряпин замком. SUPERMORSO складається безпосередньо із замка із захисною кришкою і ланцюга в кожусі.

Корпус замка виготовлено із твердої латуні. Він закритий цементованою, загартованою, оцинкованою сталевою бронею, пофарбованою порошковою фарбою у чорний колір (товщина оцинкування – 12 мікрон).

Захисна кришка з нейлону, синього чи жовтого кольору, покриває весь корпус. Кришка посилює замок і захищає його від подряпин та ударів.  Має захисну шторку, що запобігає потраплянню бруду в замкову шпарину.

Запірний ригель діаметром 9,5 мм, з цементованої, загартованої, обмідненої та нікельованої сталі, що обертається. Стійкий до перепилювання.

Секретний циліндр з 5-ма пінами, має стійкий до виривання плуг і загартовану, сталеву пластину проти свердління.

Ключі з нікельованої латуні, з ергономічною нековзною ручкою з нейлону, профіль Viro Top Security. Ключ виймається тільки в замкненому стані.

Ланцюг із заокругленими ланками квадратного перерізу (завдяки чому їх важко розрізати підручними ріжучими інструментами) із цементованої, загартованої, тягнутої спеціальної сталі (марганцевої). Ланцюг має діаметр ланки 7 мм., який прикріплений до замка з допомогою стержня з нержавіючої сталі та захищений кожухом із тканини синього кольору. Кожух стійкий до подряпин і мінімізує об’єм ланцюга.

Замок повністю захищений від впливу зовнішнього середовища та несприятливих погодних умов.

Як бачите, VIRO  SUPERMORSO міцний і надійний замок, який буде слугувати роками.

Як використовувати VIRO  SUPERMORSO? У випадку з мотоциклом, можна закрутити ланцюг між колесом і рамою. Це унеможливить подальший рух транспортного засобу. Так само можна заблокувати і скутер, і велосипед. Але Локсмайстер на Печерську рекомендує використовувати нерухомі елементи – стовпи, огорожі, решітки, пандуси, спеціальні місця для паркування і т.д. З допомогою ланцюга закріпитися до них. Особливо це стосується мопедів і велосипедів, так як їх можливо нести і з заблокованим колесом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VIRO  SUPERMORSO пропонується у 3-ох варіантах. З ланцюгами різної довжини: 90, 120 і 150 см., що дозволяє підібрати замок згідно Ваших потреб.

Завітайте в магазин ЛоксМайстер на Печерську, де ви зможете ознайомитися і придбати замок VIRO  SUPERMORSO, і не тільки!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *