У нову синагогу – двері MUL-T-LOCK®

Двері від ізраїльського виробника продукції безпеки концерну MUL-T-LOCK® (мультилок) встановили у новій столичній синагозі.

Декоративні накладки на дверях стилізовані під відповідну тематику, аби вони якнайкраще доповнювали інтер’єр та екстер’єр релігійного закладу. До дверей локсмайстри встановили захисну фурнітуру від ROSTEX® (ростекс), яка захищатиме замок з циліндром MUL-T-LOCK® INTERACTIVE, подовжить термін його експлуатації і довершить загальну стилістику самих дверей. Також спеціалісти ЛоксМайстер® встановили врізний дотягувач від японської компанії RYOBI® (риоби), який необхідний як для тепло і шумоізоляції приміщення, так і для продовження терміну служби самих дверей.

Незалежно від типу та рівня складності об’єкту, спеціалісти ЛоксМайстер® готові взятися до роботи. Локсмайстри успішно встановлювали різну продукцію безпеки, монтували майстер-системи для найвідоміших релігійних закладів України. Клієнтів ЛоксМайстер® завжди приємно дивують оперативна робота та технічні можливості наших спеціалістів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, високий професійний рівень фахівців та використання виключно високоякісної продукції – це те, що ми пропонуємо кожному, хто до нас звертається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *