Обережно: злодії лізуть у кватирку!

Міцні вхідні двері, високосекретний циліндр замка, захищений фурнітурою, дійсно стримують злочинців від традиційного проникнення до житла. Крадії, розуміючи, що з вхідними дверми впоратися буде тяжко, шукають нові шляхи проникнення до вас додому. Найпростіше злодієві залізти у кватирку, через балкон або вікно на веранді. Саме у такий спосіб проникали до житла «герої» нашого матеріалу.

«У Херсоні міліція затримала банду підлітків, які здійснили 16 квартирних крадіжок. – Пише сайт kriminal.tv. – До чергової частини Комсомольського відділу міліції звернулася 57-річна жінка із заявою про те, що з її квартири вкрали ноутбук. Правоохоронці встановили, що зловмисники проникли в приміщення через відкриту кватирку. За останні кілька тижнів це була не перша заява про крадіжку з квартири. У всіх випадках у приміщення проникали через кватирки і виносили гроші, коштовності та побутову техніку. За відбитками встановили особи всіх зловмисників. Всі троє, у віці від 17 до 18 років, виявилися раніше судимими за крадіжки».

Про ще один показовий випадок пише офіційний сайт МВС (mvs.gov.ua):

«З середини літа по місту Ровеньки прокотилася серія квартирних крадіжок. Будинки в приватному секторі й квартири на перших поверхах були в зоні особливої уваги зловмисників. Зіставивши почерк скоєння злочинів, співробітники карного розшуку звернули увагу на однотипність злодіянь. Злодюжкою виявився 30-річний мешканець славетного шахтарського міста Ровеньки. Під покривом ночі, блукаючи вулицями міста, зловмисник обирав “об’єкти”. Переконавшись, що господарі сплять, перевіряв, чи закриті двері, оглядав кватирки. Найчастіше, щоб потрапити всередину будинку, злодій віджимав пластикові вікна або виймав скло з дерев’яної рами. За ним тягнеться шлейф з 11 крадіжок».

Як бачимо, у обох випадках крадії користувалися недбалістю господарів житла. Розраховуючи на те, що біда омине їх будинок, вони не вживали належних заходів, аби його захисти. Офіційна статистика говорить, що 90% несанкціонованих проникнень до житла громадян здійснюється саме через двері. Проте залишається ще 10%, які теж неможна виключити. І не дивлячись на те, що ймовірність невисока, вона все ж є. Що ж робити? Як захистити своє житло так, аби жоден злочинець не зміг до нього проникнути?

Двері MUL-T-LOCK® (мультилок), замковий циліндр ABLOY® (аблой) чи MUL-T-LOCK® (мультилок), комплект захисної фурнітури ROSTEX® (ростекс) – це елементи, що разом утворюють комплексну безпеку ваших дверей. Доповнити цей комплекс та надійно захистити вікна, балкони та веранди від крадіїв в змозі спеціальні решітки для вікон та замок MUL-T-LOCK® M500/MINIBARS (мультилок). Накладний замок MUL-T-LOCK® M500/MINIBARS(мультилок) простий у монтажі, функціональний і водночас надійний. Гальванізований сталевий наконечник на ригелі замка захищає його від пиляння. Циліндровий механізм складається з серії шестерень та зубчастих рейок, які забезпечують плавну роботу замка та надійно блокують рухомі елементи. Додаткові накладні замки MUL-T-LOCK® M500/MINIBARS (мультилок) мають ергономічну ручку зі зручним захватом. Замок MUL-T-LOCK® M500/MINIBARS (мультилок) та спеціальні решітки не впустять злодіїв до оселі через кватирку та вікно. Крадії, як не сумно, підуть на пошуки менш розсудливої жертви. Але – не до вас.
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *