На Чернігівщині двоє місцевих жителів здійснили понад 34 крадіжки

Економічна нестабільність, низький рівень правової соціалізації та низка інших несприятливих факторів сприяють процвітанню злочинності. Особливо поширені такі деструктивні процеси у регіонах України, де, з одного боку, безробіття та бідність більш відчутні для пересічних громадян, а з іншого – громадяни менше вживають заходів по забезпеченню безпеки об’єктів.

Правоохоронці наразі довели причетність двох жителів Чернігівщини до 34 крадіжок. Про це пише сайт www.magnolia-tv.com з посиланням на прес-службу ГУ МВС України в Чернігівській області: «Вперше невловимі крадії дали про себе знати в жовтні минулого року в селі Ядути. Тоді вони зламали сейф сільськогосподарської фірми і винесли звідти 110 тисяч гривень. Після цього вони встигли відмітитись у шістьох районах області. Злодії проникали скрізь: в лікарні, школи, магазини, селищні ради.

Правоохоронцям ніяк не вдавалось вийти на їхній слід. Однак зрештою крадії схибили і правоохоронці їх затримали. Невловимими крадіями виявились двоє жителів Бортнянського району».

Двоє, які легко наживалися за рахунок держави і громадян, понесуть покарання відповідно до статей Кримінального кодексу. Проте, на жаль, росту злочинності це не зупинить. На зміну цим крадіям знайдуться інші, не менш охочі до легких грошей.

Єдиним правильним виходом в даному випадку є захист своєї оселі, офісу чи іншого приміщення таким чином, аби жоден крадій не зміг до нього проникнути.

Розробники новітніх технологій у галузі замикання на сьогоднішній день пропонують ряд новинок, які не в змозі подолати навіть досвідчений злодій. Це – електромеханічні замки  Knock N’Lock (нок ен лок), які можуть монтуватися у дверцята сейфів та вхідні двері й не мають ключа і не помітні зовні; міцні та надійні двері MUL-T-LOCK® (мультилок) та замки для вікон і балконів M500/MINIBARS від цього ж виробника; замкові циліндри ABLOY® (аблой) з дисковою системою, захисна фурнітура для дверей ROSTEX® (ростекс). Обрати та встановити продукцію безпеки від провідних світових виробників завжди готові допомогти спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®.

Зважте: краще одного разу придбати якісну продукцію безпеки, аби жити спокійно, не боячись за бізнес, родину та власне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *