ВАШІ ЗАМКИ ПОТРЕБУЮТЬ НАДІЙНОГО ЗАХИСТУ !

 

До магазину «Локсмайстер на Подолі» часто звертаються клієнти з бажанням встановити замки, які б максимально забезпечували надійний захист від грабіжників. Консультуючи замовників з цього приводу, наші фахівці звертають увагу що окрім надійного механічного замку та циліндру з високою секретністю треба ще подбати про ативандальний захист – обов’язкове встановлення захисних протекторів або захисної фурнітури.

В асортименті магазину є широка ланка фурнітури захисту циліндрових замків та представлена відомими світовими  брендами у замковій галузі – ROSTEX (Чехія), DISEC (Італія), MUL-T-LOCK (Ізраїль)  та ABLOY (Фінляндія). У кожного виробника є досить надійні моделі захисту, які будуть чинити опір та боронити від непрошених гостей.

В залежності від того, який замок замовник бажає захистити від фізичних спроб його зруйнувати, наші фахівці порадять та підберуть оптимальні варіанти захисту.

Клієнтам, які самостійно підбирають захисну фурнітуру до замків, хочемо порадити наступне. За типом установки броненакладки бувають врізні та накладні. Тобто обирати броненакладку правильно не лише за зовнішнім виглядом та особистим вподобанням а й враховуючи який замок встановлений, яка конструкція дверей, важливо чи є зовнішня декоративна панель з дерева або МДФ.

Окремо хочеться виділити захисну фурнітуру від чеський бренду ROSTEX. Це не окремий захисний протектор як у інших виробників, це комплексний підхід до захисту всього замка, фурнітура захищає не тільки циліндр, а й інші ділянки замка.

Крім того,хочемо наголосити, що встановлення захисної фурнітуру – це достатньо суттєве втручання в конструктив дверей і тому важливо щоб це виконувалось професійним майстром. Адже правильно обрати належне кріплення, зробити потрібні отвори в дверях, закріпити протектор таким чином, щоб з зовні було не можливо добратися до елементів кріплення – справа фахівця у цій галузі.

Отже фахівці магазину «ЛоксМайстер на Подолі» рекомендують обирати захисну фурнітуру оптимальну саме до ваших дверей та користуватися послугами фахівців -монтажників. Лише тоді ваша оселя буде у повному захисті!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *