Висячий замок від MUL-T-LOCK з GPS/GSM моніторингом

Доброго дня! Пропонуємо до вашої уваги замок висячий STARCOM з GPS/GSM моніторингом WATCHLOCK/CUBE M10/C3 RB 3KEY від Ізраїльського виробника компанії STARCOM.

Повний опис

Висячий замок WATCHLOCK/CUBE застосовується для забезпечення максимальної безпеки замикання контейнерів, вантажних автомобілів, гаражів, вагонів товарних потягів, складів тощо з дистанційним моніторингом місцезнаходження замка та отриманням повідомлень про події в реальному часі із застосуванням ПК (WEB-сервіс Starcom Online) та/або мобільних пристроїв (додаток Olympia Tracking).

Технічні характеристики:
–    Електронна частина: Модуль з інтегрованими GPS приймачем, GPRS модемом та відсіком для елементів живлення.
–    Передача: за встановленим розкладом – поточного місцеположення та стану, в реальному часі – повідомлень про події: відімкнений, замкнений, слабкий та потужний удар (чутливість до сили удару регулюється), низький рівень елементів живлення.
–    Живлення: 4 елементи живлення стандарту АА (батарейки Alcaline, літієві батарейки або акумулятори. УВАГА! БАТАРЕЙКИ, АКУМУЛЯТОРИ ТА ЗАРЯДНИЙ ПРИСТРІЙ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТЬ! ПРИДБАЮТЬСЯ КОРИСТУВАЧЕМ САМОСТІЙНО.
–    Ресурс роботи на одному комплекті елементів живлення: до 7 діб при налаштуванні передачі місцезнаходження та стану з інтервалом 10 хвилин (залежить від температури середовища. Може зменшуватись при низьких температурах).
–    Механична частина: Висячий замок виробництва RAV BARIACH (Ізраїль) М10 підвищенної безпеки. Матеріал: корпус та дужка- загартована сталь, дужка – загартована сталь із вмістом бору.
–    Ключ виймається тільки в закритому стані.
–    Замок обладнаний захисним силіконовим корпусом, отвір для ключа – захисною шторкою для захисту від пилу та вологи.
–    Висота дужки 80 мм. Діаметр дужки 9,5 мм.
–    Габаритні розміри замка в зборі (без дужки) В х Ш х Г, мм: 78 х 78 х 78
–    Сервіси Starcom Online та Olympia Tracking дозволяють: переглядати поточне місцезнаходження на карті (координати останньої передачі), формувати різні звіти за визначений проміжок часу, отримувати повідомлення про відмикання та замикання замка в реальному часі, завдавати за необхідністю визначені геозони (периметри) та отримувати відповідні повідомлення при входженні до них та виходу з них.
–    Користування сервісами моніторингу Starcom Online та мобільним додатком Olympia Tracking передбачає щомісячну абонентську плату.
Комплектація:
–    Замок в зборі.
–    3 ключі.
–    SIM карта (при замовленні послуги Моніторінг Watchlock та передача даних, при замовленні послуги Моніторінг Watchlock клієнт надає власну SIM карту).

За більш детальною інформацією та усім асортиментом представленої продуції звертайтесь до мережі наших магазинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *