НІМЕЦЬКИЙ ЗАМОК НА ЗАХИСТІ РЕЗЕДЕНЦІЇ ПОСОЛЬСТВА НІМЕЧЧИНИ В УКРАЇНІ

Наш магазин ЛоксМайстер на Печерську отримав звернення від державної установи, яка обслуговує об’єкти міжнародних представництв в Україні.

Запит був на ремонт/відновлення роботи Електромеханічного замка EFF EFF 509 e 42m 92-65 f45, який був встановлений ще  в 2012 році.

Це електромеханічний замок багатоточкового замикання з електричним керуванням зовнішньою ручкою та вільним виходом. Автоматичне замикання при зачиненні дверей. Призначений для встановлення на одностулкові двері. Задовольняє вимогам до  зламостійких та протипожежних дверей, а також вимогам до дверей аварійних та евакуаційних виходів відповідно до стандартів EN 179 та EN 1125.

Замок виготовлений 2008 та встановлений 2012 році, попав до нас на сервіс.

Спеціалісти нашого сервісного центру привели замок до робочого стану (причина в електричному механізмі, що заблокував у відкритому стані язичок механічної системи). Та встановили назад в його вуличні броньовані двері, в яких він вже служить 9-й рік.

Німецький замок – що захищає німецьку резиденцію в Україні.

Придбати цей замок можна в магазині ЛоксМайстер на Печерську!

Деталі за телефонами:

☎️ 044 365 1330

Київ, вул.Академіка Філатова, 2/1

____________________

#ЛоксмайстерНаПечерську

#бронь #фурнітурадвері #броненакладка #disec #печерськ #замок #ключі #зробитиключі #скд #локсмайстер #домофон #безпека #сейф #сейфы #киев #дизайн #design #дизайнкиев #скд #мастерсистема #антипаника #доводчик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *