ЛИШЕ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО ЗАХИСТУ !

Час від часу до магазину “ЛоксМайстер на Подолі” звертаються клієнти, які на жаль постраждали від пограбування або спроби проникнення в приміщення.

Ось і зараз до нас завітав давній замовник. Свого часу він разом з дружиною придбав досить складні циліндри та вважав що цього буде достатньо щоб боронити свою оселю від непрошених гостей. Фахівці спробували переконати парочку, що усі циліндри без винятку не зважаючи на якість та складність обов’язково додатково потребують захист противандальною фурнітурою. Але клієнти гадали що це все зайве та їхнім дверям нічого не загрожує.

А тепер після того що сталося, зовсім інша розмова та нові пріоритети.

Хоча замок на дверях постраждалого і мав елементи захисту, але як виявилося дуже слабкі. Дешева та проста броненакладка накладного типу не витримала нищівної агресії грабіжників і була зламана. На другому замку вона взагалі була відсутня. Оголені циліндри деякий час чинили супротив завдяки загартованій планці… але їх теж згодом зламали.

Дуже прикро! Але цей випадок підштовхнув господаря дверей змінити точку зору щодо замків та їх захисту.

Фахівці магазину порекомендували не просто замінити те що зламали, а й вмонтувати у двері якісні броньовані накладки врізного типу (протектор) DISEC, які щільно та надійно будуть захищати циліндри замків, витримуючи усю міць спроб зловмисників їх зруйнувати.

До речі, в  асортименті є різні моделі протекторів за конструктивними особливостями та ступенями захисту. За своїми властивостями вони набагато кращі і потужніші ніж та бутафорія що була у клієнта. Це примножить захист до доступу до циліндрів, тим самим збереже їх цілісність та працездатність.

Тому, ще раз наголошуємо що тільки комплексний підхід до захисту  – якісний циліндр з високим рівнем секретності та складності та ОБОВ’ЯЗКОВО броненакладка (захисний протектор) яка протидіє силовим методам відкриття, зможуть гідно та надійно захистити вашу власність від злодіїв!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *