Вхідні двері ЛМ 415 Лондон встановили у Макіївській квартирі

Фахівці Донецького магазину мережі ЛоксМайстер®  встановили вхідні двері безпеки у квартирі в одній з багатоповерхівок міста Макіївка. Клієнту сподобалися вхідні двері на базі конструктиву ЛМ 415 з декором, що має багатообіцяючу назву – «Лондон».
 
«Клієнти були у захваті від дизайну виробу, – розповідає Анна Савченко, менеджер  магазину ЛоксМайстер®. – Виріб дійсно має лаконічний витриманий стиль. Вхідні двері, що по праву можна називати еталоном елегантності, ще й чудово підійшли до дизайну оселі. Ми ж, як професіонали з безпеки, раді, що ще одна українська родина має надійний захист своєї оселі».
 
Двері, розроблені на вітчизняному підприємстві НОВЫЙ МИР, укомплектовані двоциліндровим 3-направленим замком з двома незалежними системами замикання 415G від ізраїльського концерну  MUL-T-LOCK (мультилок). Замикання дверей відбувається у 15 точках, що дає змогу виробу протистояти силовим методам зламу. Для запобігання несанкціонованому проникненню до оселі найпоширенішим методом впливу через замковий циліндр, двері серії ЛМ 415 комплектуються секретними вандалостійкими серцевинами MUL-T-LOCK (мультилок) та ABLOY (аблой) зі спеціальними протекторами.
 
Обираючи вхідні двері безпеки серії  ЛМ 415, за захисні властивості виробу можна не турбуватися. А дизайн декору можна не тільки обрати серед запропонованих, але і замовити за власним ескізом.
 
«Клієнти зателефонували до магазину зі словами подяки за якісний виріб та професійне встановлення, – зазначила Анна. – Кажуть, що з такими дверима  хочеться повертатися додому знову і знову».
 
Декор «Лондон»
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *