Графік роботи мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® у день Трійці

Шановні клієнти!

Повідомляємо, що у зв’язку зі святом Трійці понеділок, 13 червня, буде вихідним днем.

У подальшому магазини працюватимуть згідно робочого графіку. 

Питання щодо продукції безпечного замикання можна задати на сайті у рубриці «Питання-Відповіді» або безкоштовно  зателефонувавши на телефон гарячої лінії мережі: 0-800-300-813
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *