Kyiv Smart House & Building: розумна безпека для розумного дому

Експерти з безпеки мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяли учать у виставці Kyiv Smart House & Building, що пройшла у столичному виставковому центрі АККО Интернешнл з 7 по 9 червня.
 
На стенді  ЛоксМайстер® співробітники мережі демонстрували продукцію безпеки з асортименту магазину – механічне та електромеханічне замикання, високосектерні циліндри, захисну фурнітуру. Враховуючи тематичний напрям виставки – управління системами безпеки, енергозбереження та автоматизація – клієнтів першочергово цікавила інформація про продукцію безпеки для корпоративного замикання.  Проте ознайомившись з пропозицією комплексного рішення для оселі, відвідувачі  Kyiv Smart House & Building задумувались і над безпекою приватного помешкання.
 
 
Традиційно найбільший інтерес  гості та учасники заходу проявили до електромеханічного замка KNOCK N’LOCK (нок ен лок). «Так, це дійсно зручно, – каже один з відвідувачів виставки, якого зацікавив блокіратор «дятел». – Вперше бачу такий замок: він є, але про нього ніхто не знає. Такий додатковий захист в змозі стати справжньою несподіванкою для злочинця, який, зіштовхнувшись із невідомою технологією, швидше за все, піде геть».
 
У розумному домі має бути розумний захист. І професійний. Як у ЛоксМайстер®.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *