Вхідні сталеві протиударні двері RB-Doors (MUL-T-LOCK) -сучасний дизайн, найвиший стандарт захисту оселі та ціледобове сервісне обслуговування від магазину Локсмайстер на Подолі.

Обираючи двері ми керуємось або естетичними вподобаннями, акцентуючись на декорі, але вхід до оселі слід захищати в тому числі від куль. Магазин Локсмайстер на Подолі пропонує вхідні двері, що органічно поєднують у собі високу безпеку, надійність та індивідуальний для кожного замовника дизайн; моделі, які стійко триматимуться при обстрілі і про те, які переваги надає сервісне обслуговування дверей та іншої продукції безпеки їх власникам.
Хочеться, аби кожен елемент органічно доповнював та підкреслював інтер’єр приміщення. Задовольнити вимоги до дизайну дверей та забезпечити безпеку помешкання – з цими двома задачами легко впораються вхідні двері серії АRТ від ізраїльського виробника продукції безпеки концерну MUL-T-LOCK (мультилок). Основна мета дверей – міцність та надійність – реалізовується завдяки фальцьованому з трьох сторін полотнищу дверей завтовшки 50 мм, листами гальванізованої сталі, посиленої п’ятьма ребрами жорстокості, та замку чотирьохспрямованого замикання. Спеціальний профіль по периметру полотна покращує естетичні та ергономічні характеристики дверей і є оригінальним інструментом для втілення дизайнерських рішень. Спеціалісти мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®завжди готові запропонувати різні кольорові та фактурні рішення обробки вхідних дверей цієї серії. За бажанням клієнта високобезпечні вхідні двері MUL-T-LOCK(мультилок) оздоблять декоративними МДФ накладками з ПВХ плівкою VINORIT (віноріт), МДФ накладками зі шпону, масиву деревини тощо. Декоративні накладки до дверей MUL-T-LOCK(мультилок) можна буде підібрати по каталогу. Якщо жодна із запропонованих моделей не прийшлася вам до смаку, можна виготовити декоративні накладки на замовлення. Також вхідні двері можна з двох сторін оздоблювати по-різному. Двері з цієї серії часто замовляють для релігійних та культурних закладів, де необхідно поєднати стиль дверей з інтер’єром та екстер’єром будівлі. 
Для тих, кому потрібні двері найвищого рівня безпеки, MULTLOCK (мультилок)  пропонує куленепробивну серію Ballistic (балістік). Двері цієї серії пройшли випробування на пістолет Макарова, автомат Калашникова та снайперську гвинтівку Драгунова. Кулетривкі властивості дверей досягаються завдяки вмонтованому у їх конструкцію спеціального куленепробивного листа завтовшки 6 мм, що має підтвердження Американського стандарту VL 752 4-го рівня і європейського DIN 52290 частина 2 з використанням АК-47. По периметру полотнища цих дверей розміщено гумовий ущільнювач. Їх рама виготовлена зі сталі завтовшки 1,5 мм, спеціальна конструкція якої робить неможливим вибивання та видавлювання полотнища дверей. Двері MUL-T-LOCK(мультлок) з серії Ballistic (балістік) пройшли випробування на панцеростійкість згідно українських та європейських стандартів. Часто у ЛоксМайстер®клієнти з особливо високими вимогами до продукції безпеки купляють одразу декілька таких дверей та встановлюють їх на основному та додатковому входах.
Магазин «Локсмайстер на Подолі» має власний сервісний центр
Сфера безпеки не допускає непрофесіоналізму. Саме тому неабияку увагу у магазині Локсмайстер на Подолі приділяють сервісному гарантійному та післягарантійному обслуговуванню продукції, адже   висококваліфіковані спеціалісти з монтажу мають супроводжувати продукцію від моменту її установки і протягом експлуатації. Для вхідних дверей, встановлених фахівцями мережі магазинів ЛоксМайстер®, діє подовжений термін гарантії 5 років. Слід пам’ятати, що професійний монтаж у значній мірі впливає на термін служби та експлуатаційні якості продукту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *