ВІДКРИВАЄМО СЕЙФ ДОТИКОМ ПАЛЬЦЯ

Не подобається носити з собою ключ від сейфу, який можна за різними причинами втратити… або побоюєтеся що можете забути та не згадати потрібний код для відкриття сейфу…

У нас вже є рішення!

До відома наших покупців – на численні ваші побажання в лінійку представлених сейфів від виробника “Паритет-К”, добавлено сейф, керування якого здійснюється відбитком пальця.

Сейф M.30.Fingerprint укомплектований біометричним замком. Переваги даного замка полягають в наступному:

  1. Він зручний та простий у користуванні, управляється відбитком пальця та (або) паролем.
  2. Присутня можливість додати до 20 відбитків пальців.
  3. Програмований пароль з 6-12 цифр. При відкриванні сейфу можна додавати до 30 випадкових чисел перед або після пароля, для більшої безпеки.
  4. Є звукове попередження про низький заряд батареї. Також сейф комплектується зовнішнім батарейним боксом для аварійного відкриття дверей у випадку якщо сіла батарейка. Бокс під’єднується до замка за допомогою порту Micro-USB.

 

До того ж хочемо зазначити, що відмінними рисами офісних і меблевих сейфів серії M – Modern від ТМ Griffon стали їх практична надійність і стильний дизайн, здатний гармонійно вписатися в будь-який інтер’єр. Товщина металу дверей – 4 мм, корпусу – 3 мм, надійний ригельний механізм

Завітайте до магазину «ЛоксМайстер на Подолі», де ви можете оглянути сейфи різних форматів провідного вітчизняного виробника “Паритет-К”, а фахівці допоможуть підібрати необхідну модель сейфу виходячи з ваших потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *