Замінити ключі – це просто

Вкотре із повним задоволенням констатуємо простий факт – наявність оперативного сервісу в Дніпрі із обслуговування циліндрів Мультлок та Аблой в локсмайтер-центрі Дніпровський ЛоксМайстер.
Можливість та спроможність швидко відреагувати на запит замовника в наш буремний час річ дуже цінна для кожного споживача.
Варто відмітити, що за останні роки зламостійких циліндрів забезпечених досконалим сервісом на ринку побільшало. Проте флагманом галузі як і десятиліття тому залишаються бренди Аблой та Мультлок. Тому чергове звернення з банальною історією про втрачений ключ, звісно, закінчиться добре. Якщо дуже треба, майстер ЛоксМайстер вже за кількадесят хвилин після дзвінка замовника прибуває на місце й замінить кодову комбінацію циліндра таким чином, що старий ключ перестане його відчиняти. Причому, така операція мало того, що зазвичай більш оперативна ніж придбання нового циліндра, водночас вона в більшості випадків ще й дешевша, ніж новий циліндр того ж рівня зламостійкості.
Тож, при купівлі нового замка обирайте бренди та моделі, що заберпечені найповнішим сервісом – виготовлення ключів, зміна кодової комбінації, зміна розміру або симетрії циліндра, зміна кольору тумблера або що інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *