Зміна симетрії циліндра. Що це таке, і де застосовується. Модулярні циліндри.

Коротке ознайомлення із дверним циліндром.

Всім хоч раз у житті доводилося замінювати дверний циліндр. Його ще називають серцевина, личинка, вставка. Циліндр – це пристрій, що керує дверним замком. Керування відбувається з допомогою ключа. Ще можна сказати, що циліндр – це дверний секрет.

Щоб замінити циліндр, його потрібно вийняти із дверей. Зазвичай це робиться досить просто. І підібрати новий, відповідного розміру і симетрії. Із розміром циліндра все зрозуміло – це загальний розмір корпусу циліндра (не враховуючи поворотний тумблер). А от симетрія – це вже параметр трохи складніший. Це відстані від кріпильного отвору до однієї і іншої сторін циліндра. Наприклад, маємо циліндр довжиною 80 мм. Якщо це рівнобічний циліндр, то його симетрія буде дорівнювати 40х40 мм. Також бувають циліндри із зміщенням, у яких симетрія (для загальної довжини 80 мм) може бути 35х45 мм або 30х50 мм.

У нашій країні широко застосовуються циліндри формату Euro Din. Тож Вам не складе труднощів знайти нового.

Більшість циліндрів бюджетного сегменту зроблені на «суцільному» корпусі. Тобто його розмір і симетрія сталі і вони не можуть змінюватися.

Що таке система «модуляр»

От тепер ми можемо перейти до системи «модуляр». Що ж таке система модуляр? Це система, яка дозволяє змінювати розмір і симетрію циліндра. Тобто циліндри збираються із сервісних частин до потрібного розміру і симетрії. Така система застосовується у циліндрах MUL-T-LOCK середнього рівня секретності – це MTL 400 і MTL 600. І звісно вона присутня у всіх топових циліндрах. Це MUL-T-LOCK MTL 800, ABLOY Protec 2, KESO 8000 Omega 2. Назвемо такі циліндри модулярнимим.

Для чого призначена система «модуляр»

Розберемося в тому, що це означає для Вас, як для споживача? Купуючи модулярний циліндр топового рівня захисту (а такі циліндри зовсім не дешеві), Ви маєте змогу за потреби змінити його розміри. Вам не потрібно купувати новий циліндр, тобто система дає змогу заощадити кошти. Можна й надалі користуватися своїм циліндром, змінивши його розмір.

Де застосовується система

Де ми можемо скористатися перевагами модулярних циліндрів? Насправді, ситуацій і випадків безліч. Розглянемо деякі з них.

Приклад 1. Людина мешкає в орендованому житлі. Але при цьому відповідально ставиться до своєї безпеки. У такому випадку можна купити топовий циліндр високої секретності (MUL-T-LOCK, ABLOY чи KESO) і при переїзді забирати його з собою. Звісно шансів, що двері виявляться такого ж самого розміру – небагато. Тобто, вони майже дорівнюють нулю. Потрібно тільки перебрати модулярного циліндра під розміри нових дверей.

Приклад 2. Оновлення існуючих дверей. Тобто, маємо двері гарного рівня захисту, з якісними замками і фурнітурою. Але дизайн дверей за певний час користування «набрид»! Або робиться ремонт у помешканні, і дверне полотно вже не буде вписуватися у інтер’єр. Можна двері «освіжити». Наприклад, замість поклеєної ПВХ плівки, чи накладної панелі, встановити панелі з МДФ. Це у свою чергу відразу може змінити товщину дверей. І встановлений раніше циліндр вже не буде підходити по розміру!

Де можна змінити розмір циліндра

Звісно, для зміни розміру циліндра Вам необхідно відвідати спеціалізований центр. Зробити це самотужки неможливо. У цьому Вам допоможе магазин «ЛоксМайстер на Печерську». А саме, Авторизований Сервісний Центр при магазині. У нас є все для проведення даного сервісу – кваліфікований персонал, робочий майданчик з обладнанням, наявні запчастини. Магазин «ЛоксМайстер на Печерську» являється Авторизованим СЦ  продукції MUL-T-LOCK, ABLOY, KESO та інших виробників.

Розглянемо приклад

Розглянемо, як змінюється розмір модулярного циліндра на прикладі ABLOY Protec 2.

Маємо модулярний циліндр ABLOY Protec 2. Ми чітко можемо побачити, де у нас «базові» частини циліндра, а де подовжуючі елементи. Вони відрізняються за кольором.

Циліндр із симетрією 41х51 мм.

Першим ділом розбираємо циліндра.

Далі прибираємо вже непотрібні елементи і додаємо необхідні. Збираємо циліндр.

За досить короткий проміжок часу ми маємо заново зібраний циліндр у симетрії 51х51 мм.

Зміну розміру циліндра виконано.

 

Більше про механічні циліндри і їх сервіс можна дізнатися тут:

Виготовлення додаткового ключа KESO 8000 Ω2

ЛоксМайстер на Печерську подовжить життя Вашого циліндра

Циліндри класу Extra Security – логічне довершення побудови системи «розумні двері»

Гаряча новинка на ринку України – циліндри Rav Bariach Keylocx

 

Звертайтеся в магазин ЛоксМайстер на Печерську! У нашому Авторизованому Сервісному Центрі наявний повний спектр послуг: виготовлення ключів, зміна симетрій, перекодування, ремонт циліндрів MUL-T-LOCK, ABLOY, KESO.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *