Виготовлення додаткового ключа KESO 8000 Ω2

Якщо потрібно виготовити додатковий ключ KESO 8000 Ω2 (Омега 2), ЛоксМайстер на Печерську вам в цьому допоможе.

Циліндри KESO, платформа Omega 2, патентовані. Отже виготовлення несанкціонованих дублікатів ключів захищено патентом. Що це означає?! Розповсюдження бланків ключів здійснюється імпортером виключно тільки авторизованим сервісним центрам. У бланку ключа присутні рішення – інтерактивні (рухомі) елементи – які унеможливлюють виготовлення неоригінальної заготовки ключа. Бланки виготовляються на заводі-виробнику. І саме головне – кожен циліндр комплектується кодовою карткою. Виготовлення додаткового ключа відбувається за наявності кодової картки!

Сам процес виготовлення додаткового ключа досить об’ємний.

Все починається з картки. Для виготовлення додаткового ключа клієнт повинен надати картку.

Так як ЛоксМайстер на Печерську являється авторизованим сервісним центром KESO, бланки ключів у нас завжди в наявності.

Але маючи картку і заготовку ключа KESO 8000 Ω2, ми ще не можемо виготовити сам ключ. На картці вказано код. Його потрібно декодувати. Що мається на увазі. Виробник KESO, разом із циліндрами передає імпортеру комбінації для наточки. Вони зберігаються на серверах компанії-імпортера і передаються авторизованим сервісним центрам по запиту. Тобто, маючи картку і код на ній, потрібно зробити запит і отримати комбінацію для наточки. Тепер ми маємо всю інформацію, щоб почати безпосередньо виготовлення ключа.

Щоб зробити ключ такого рівня, ми використовуємо високоточний електронний копіювальний верстат KEYLINE NINJA TOTAL. Верстати такого типу виготовляють ключі без участі людини. Майстру потрібно ввести дані нарізки і закріпити ключ у лещатах.

Нарізка ключа KESO 8000 Ω2 відбувається з усіх чотирьох сторін леза. Тобто ми по черзі змінюємо сторону, а верстат робить нарізку.

Ключ KESO 8000 Ω2 виготовлено з відмінною якістю, згідно параметрів виробника.

Вся вище описана «складність» у виготовленні ключа – це багаторівневий захист від несанкціонованого копіювання. Обираючи патентовані платформи циліндрів, Ви можете бути впевнені в тому, що несанкціонований дублікат виготовити дуже проблематично. Навіть неможливо!

Звертайтеся в ЛоксМайстер на Печерську. У нашому авторизованому сервісному центрі завжди наявні оригінальні бланки ключів і професійне високоточне обладнання для їх виготовлення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *