Переваги модулярної системи та інші прості істини

Ця історія почалася більше року тому, коли до магазину Дніпровський ЛоксМайстер звернувся замовник на імя Дмитро із досить тривіальним питанням – замінити замки у щойно придбаній квартирі. Завдання не складне та й замовник мав певний потяг до придбання провідних рішень механічного захисту, тож став власником одразу двох дуетів – пари цилиндрів Аблой Прготек 2, зібраних під один ключ, а також пари броненакладок Дісек Магнетік (також в системі Один Ключ), що забезпечувало доджаткову зламостійкість.

Трохи згодом, ще й пів року не минуло, пан Дмитро трохи затіяв освіжити ремонт і заодно замінити двері – вони хоча були досить сучасні, виробництва одного з відчизняних брендів, проте дещо не влаштовували нового власника дизайном та якістю монтажу. В одному з дверних салонів міста було підібрано більш підходящі двері та встановлено їх замість старих. Але, зважаючи на щойно витрачені на Аблої та Дісеки кошти, не хотілося, щоб вони були змарновані. Тож пан Дмитро знову звернувся за допомогою до Дніпровського ЛоксМастра. Основних задач було дві. Перша – у нових дверях була більша товщина полотна – треба було змінити довжину та симметрії сердцевин Аблой. Дані сердцевини постачаються в системі Модуляр і фактично представляють із себе конструктор, тому можливості сервісного центру дозволили швидко вирішити це питання.

Інша задача полягала в тому, що на попередніх дверях фурнітура була на прямокутних щитках, а на нових потрібна була заокруглена форма декорів. Та й це завадою не стало, оскільки декоративне оздоблення до протекторів Дісек Магнетік також можна придбати окремо.
Отож, невдовзі після звернення, майстер магазину вирушив на обєкт, де й виконав модернізацію раніше придбаних виробів зогляду на нові реалії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *