ЗАМАСКУЙТЕ СВІЙ СЕЙФ

Продовжуючи тему попередньої світлини на сейфовую тематику, хочемо презентувати модель сейфа, яка взагалі дещо відрізняється від загального формату.  А саме сейф-схованка, замаскований під звичайну електричну розетку.

Тобто цей мініатюрний сейф, можна вмонтувати в стіну і замаскувати під звичайну розетку. Конструкція сейфа розроблена таким чином, щоб він непомітно вписувався в інтер’єр будь-якого приміщення і при цьому ним зручно користуватися. Розетки не ідуть в комплекті з сейфом. Їх Ви можете підібрати таким чином, щоб вони не відрізнялися від решти чинних розеток.

Сейф є металевим боксом, стійким до помірних навантажень. У його конструкції відсутні щілини, тому всередині не накопичується волога. Передня частина сейфа має кришку. Вона замикається замком, а ключ зручно зберігати при собі.

Всередині сейфа є просторе сховище для цінностей. Виріб має компактні розміри. Це спрощує вибір місця встановлення. Оскільки стіна, куди монтується сейф, може піддаватися дії вологи, поверхні пофарбовані порошковою фарбою. Вона не допускає іржі та інших наслідків корозії.

Ще раз наголошуємо, що головною особливістю схованки є її непомітність. Для цього конструкція сейфа й закривається розетками.

Сейф ідеально підійде для зберігання грошей, прикрас та інших цінностей. Завдяки дизайну, сейф-розетка нікому не буде помітний, а ваші речі будуть захищені від крадіжки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *