Відтепер, Яль Лінус в інтеграції з сигналізацією Аякс.

Днями відбулася подія, яка змінює розстановку сил на ринку смарт-рішень для зламостійких дверних замків. Мова піде про тісну інтеграцію продукції Яль Лінус в додаток світового лідера комплексів сигналізації Аякс.

Коротка історична справка – на світовому ринку існує значний попит на розумні замки, котрі можна контролювати дистанційно: відбирати чи надавати доступ, знімати аудит подій, відчиняти або зачиняти якимось альтернативним способом, окрім механічного ключа тощо. Наразі, чи не кожен поважний виробник має своє рішення у данному сегменті.
Представленими в ассортименті мережі ЛоксМайстер є такі:
– Муль-Т-Лок Ентр https://www.spv.ua/modshop/branch~2179/lang~ukrainian/
– Нукі https://www.spv.ua/modshop/branch~2181/lang~ukrainian/
– Десі https://www.spv.ua/modshop/branch~2180/lang~ukrainian/
– Лінус https://www.spv.ua/modshop/branch~2183/lang~ukrainian/

На тлі відомих китайських рішень – автономних замків – дешевих, досить зручних у монтажу та використанні – якісною превагою кожного пристрою із попереднього списку, це можливість ультимативно замкнути двері на зламостійкі замки з антивандальним захистом. Зручні китайці таким порадувати не можуть.

Тож, якщо ви вже маєте вдома сигналізацію Аякс або плануєте її встановити – у вас зявилася додаткова можливість покращити зручність та безпеку домівки, інсталювавши в двері пристій Лінус від Яль.
Як це працює?
Потрібно, щоб у ваших дверях був замок під циліндровий механізм. Якщо ви вже маєте такий, і в ньому встановлено циліндр ключ/ключ із функцією антипаніки (такий циліндр завжди відкривається ключем іззовні – навіть, якщо із середини в циліндр також вставлено ключ) – вам достатньо придбати Лінус, встановити його, запрограмувати і додати до сценарію в додатку Аякс.
Найпростіший із них виглядає наступним чином – виходячи з дому зачиняєте за собою двері та активуєте охоронну сигналізацію у додатку Аякс або через брелок. Одночасно із увімкненням режиму охорони пристрій Лінус замикає ваш замок так само, як це зробили б ви власною рукою.
При поверненні додому – те ж саме – при знятті з сигналки, автоматично відчиняється замок. Зважаючи на те, що зазвичай ви вже тримаєте в руці смартфон, вам стає не потрібно порпатися в кишенях, шукаючи ключ від замка.

Так само – завдяки тому, що і Лінус і Аякс забезпечують можливість керування через мережу Інтернет, можна відмикати та замикати двері знову, знаходячись десь далеко від дому – якщо треба забезпечити терміновий доступ в вашу оселю комусь, кому ви не можете або не вважаєте за потрібне передавати механічний ключ бодай на мить.

Головне тут ось що – приблизно те саме можна було робити і раніше, але за два кроки – активувати Лінус – раз, активувати сигналізацію – два. А от тепер все робиться один рухом – і замок закриється і сигналка увімкнеться

За більш детальною інформацією звертайтеся до магазинів мережі ЛоксМайстер. Наші фахівці радо нададуть вам більш повну консультацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *