Додаткові пристрої та аксесуари до електронного контролера NUKI Smart Lock 4.0 Pro

Сьогодні ми продовжимо Вас ознайомлювати з продукцією NUKI, яка представлена в магазині ЛоксМайстер на Печерську. Мова піде про додаткові пристрої і аксесуари до електронного контролера NUKI Smart Lock 4.0 Pro.

Хто ще не ознайомився, радимо переглянути попередню публікацію безпосередньо про сам електронний контролер NUKI Smart Lock 4.0 Pro:

Управління дверними замками без ключів, і з будь якої точки планети – легко з NUKI Smart Lock 4.0 Pro

То що ж нам пропонує виробник NUKI до електронного контролера!

 1. Зчитувач із доступом за відбитком пальця і кодом – NUKI Keypad Fingerprint
 2. Зчитувач із доступом за кодом – NUKI Keypad
 3. Пульт дистанційного керування – NUKI FOB
 4. Сенсорний датчик стану положення дверей NUKI
 5. Мережевий концентратор для підключення до Інтернет (виключно для версій 2.0 і 3.0, які не мають інтегрованого Wi-Fi модуля) – NUKI Bridge
 6. Акумуляторний блок – NUKI Power Pack
 7. Адаптери до тумблерних циліндрів

Розглянемо детальніше, які функції виконує кожен із пристроїв.

 1. NUKI Keypad Fingerprint.

Кодова панель з інтегрованим сканером відбитка пальцю. Керує доступом до дверей, які обладнані електронним контролером NUKI Smart Lock. Встановлюється зовні приміщення, поряд із дверима, на яких встановлено контролер. На стіну, дверний короб і т.ін. Відстань до контролера не повинна перевищувати 5 м. Чим ближче, тим стабільніший буде зв’язок. Простий спосіб монтажу – на двосторонній скоч. З’єднується із контролером по Bluetooth. Живиться від батарейок.

Керування клавіатурою здійснюється через мобільний додаток NUKI на телефоні. Якщо контролер має доступ до Інтернету (версії Pro або наявний мережевий концентратор NUKI Bridge), можна віддалено управляти доступами користувачів з будь якої точки світу. Мобільний додаток NUKI надає власнику можливість швидко додавати та видаляти користувачів з доступом за кодом, а також дозволяє кожному користувачу (коду) призначати індивідуальні розклади з обмеженням можливості відмикати двері по днях тижня та часу.

«Ємність» кодової панелі – 200 користувачів з доступом за кодом та 20 користувачів з доступом за відбитком пальця. Довжина коду – 6 цифр. За наявності підключення до Інтернет можна генерувати коди доступу, або блокувати доступ за кодом раніше створеному користувачу дистанційно. Надавати доступ за відбитком пальця можна тільки безпосередньо на місці, так як потрібно прикладати фізично палець для зчитування.

Звісно, клавіатура дає змогу блокувати двері. Для клавіатури можна налаштувати відкриття/закриття кодом користувача, відкриття/закриття відбитком пальця. Або встановити налаштування: за кодом або відбитком пальця тільки відкриття, а закриття – за допомогою спец кнопки на клавіатурі – Back key (позначена трикутником). Як бачимо, система напрочуд гнучка, щодо налаштувань.

Всі події відмикання/замикання фіксуються у додатку NUKI у розділі активності. Власник може бачити, коли і хто мав доступ до приміщення.

Технічні характеристики:

– використовується за температури середовища від -20 до +70 °C

– максимально допустима вологість повітря – 95%, без наявності конденсату

– радіус дії Bluetooth – до 10 м. (залежить від оточення)

– живлення від батарейки типу ААА (4 шт.)

– ресурс елементів живлення – від 12 міс.

– клас захисту ІР54 (захист від крапель)

– розміри: 118х29х21 мм.

– вага – 90 г.

 1. NUKI Keypad.

Кодова панель. Виконує ті ж функції із забезпечення доступу, як і NUKI Keypad Fingerprint, але не має зчитувача відбитку пальців.

Із відмінностей слід зазначити:

– дозволяє керувати авторизацією до 100 користувачів (кодів)

– елемент живлення – CR2032 (2 шт.)

– клас захисту – ІР65

NUKI Keypad має менші розміри, порівняно із NUKI Keypad Fingerprint

Кодова панель (з відбитком або без) ідеально підходить для людей, які не мають власного смартфона. Це також хороша резервна копія для випадків, коли батарея вашого смартфона розрядилася.

 1. Пульт дистанційного керування – NUKI FOB.

Дозволяє дистанційно відмикати/замикати двері, які обладнані контролером NUKI Smart Lock, будь якої генерації. Простий у налаштуванні і використанні. Відкривання/закривання дверей здійснюється натисканням однієї кнопки. З’єднання з контролером відбувається через Bluetooth. Не потребує мережі Інтернет.

Особливості NUKI FOB і його застосування:

– один пульт NUKI FOB може управляти до 100 контролерів NUKI Smart Lock. До кожного електронного контролера NUKI Smart Lock може бути прив’язано до 100 пультів NUKI FOB.

– не потрібно змінювати замки у разі втрати пульта NUKI FOB. Достатньо просто видалити його у додатку NUKI на смартфоні

– максимальна гнучкість надання/заборони доступів

– для кожного пульта можна встановити дату та час початку і закінчення терміну дії доступу, встановити доступ по днях тижня та часу, у додатку NUKI  бачити хто і коли відкривав двері

Характеристики:

– з’єднання з контролером – Bluetooth 4.0 або вище

– радіус дії – до 15 м. (в залежності від умов)

– температура використання: 10 – 40 °C

– клас захисту: ІР65, ударостійкий

– єдина кнопка для відкриття/закриття

– елемент живлення – CR1632

– габарити: 55х24х6 мм.

 1. Сенсорний датчик стану положення дверей NUKI. Забезпечує отримання інформації про стан дверей (відчинені/зачинені) та попереджує про те, що двері залишились відчиненими. Ми вже публікували статтю щодо датчика. З нею Ви можете ознайомитися за посиланням: Сенсорний датчик стану положення дверей до контролерів NUKI
 1. Мережевий концентратор NUKI Bridge. Служить для під’єднання електронних контролерів NUKI Smart Lock (версії 2.0 і 3.0) до мережі Інтернет. Так як останні версії електронних контролерів NUKI: Smart Lock 3.0 Pro і Smart Lock 4.0 Pro вже обладнані вбудованим модулем Wi-Fi, то потреби в мережевому концентраторі NUKI Bridge вже немає.
 2. Акумуляторний блок – NUKI Power Pack

Сумісний з усіма версіями електронних контролерів NUKI Smart Lock. Встановлюється у стандартному відсіку замість звичайних батарейок. Дозволяє заряджати акумулятори безпосередньо на контролері, з допомогою кабелю USB. Має USB роз’єм (Type-C) з обох боків для зручності підключення, залежно від сторонності дверей.

Електронні контролери NUKI Smart Lock 4.0 Pro і його попередник NUKI Smart Lock 3.0 Pro вже комплектуються акумуляторним блоком NUKI Power Pack.

Характеристики:

– тип акумулятора: NiMH

– ємність: 2500 mAh

– напруга: 4,8 В

– термін роботи контролера від однієї зарядки – від 6 міс. (в залежності від використання)

– час заряджання: 10 год.

– температура середовища: 10 – 40 °C

 1. Адаптери до тумблерних циліндрів

Електронний контролер NUKI Smart Lock можна встановити як на циліндр типу ключ-ключ, так і на циліндр ключ-тумблер, що додає ще більшої зручності у використанні. Для встановлення контролера на циліндр ключ-тумблер потрібно замість тумблера встановити спеціальний адаптер.

На даний момент в асортименті присутні 8 адаптерів. З їх допомогою можна встановити контролера на циліндри наступних брендів: MulTLock, Abloy, Keso, RB, Tesa, Iseo, Yale, Nemef, Dorma Kaba, M&C, Ces, Axa, Mauer, Bricard, Winkhaus, Cisa, Abus, Evva, Dom. Більше того, за відсутності потрібного адаптера до циліндра іншого бренду, він може бути розроблений та виготовлений. За наявності самого циліндра, який потрібний для моделювання адаптера.

Адаптер може бути встановлений як на стандартний тумблерний циліндр, так і на циліндр з подовженим штоком (італійського типу).

Всі додаткові пристрої NUKI сумісні зі всіма версіями електронних контролерів NUKI Smart Lock.

Перегляньте попередні наші публікації. Там Ви знайдете ще більше інформації про розумний замок NUKI Smart Lock.

Розумний і захищений – NUKI Smart Lock Pro + ABLOY PROTEC 2

Електронні контролери – максимальна зручність в керуванні дверима

А звернувшись у наш магазин – ЛоксМайстер на Печерську – Ви отримаєте професійну консультацію і максимально розгорнуту інформацію. Також побачите вживу, як пристрої працюють.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *