Виготовлення автомобільних ключів в мережі «ЛоксМайстер»: швидко та якісно!

Втрата або крадіжка ключа – це завжди прикра подія, а втрата автомобільного ключа – тим паче. Адже без нього практично неможливо користуватися автомобілем. А це, в свою чергу, не лише зіпсований настрій, а й втрачені гроші, бо для більшості з нас автомобіль вже давно перетворився на справжнього помічника, який допомагає швидко вирішувати різні задачі. Отже, власник авто, як правило, прагне отримати дублікат якнайшвидше.  

Якщо Ви також зіткнулися з  подібною проблемою, Вам буде корисно знати, що мережа магазинів «ЛоксМайстер» – Ваш надійний асистент з питань дублювання автомобільних ключів.
 
В мережі магазинів «ЛоксМайстер» можна виготовити як найпростіші механічні автомобільні ключі, так і найсучасніші ключі запалювання з транспондером (мікрочіпом) на базі обладнання та бланків ключів KEYLINE® (Італія). Крім того, на базі оригінальних автомобільних бланків, можливе виготовлення дублікатів автомобільних ключів з транспондером.
 
Для шанувальників вишуканих автомобільних ключів – в наявності автомобільні ключі з викидним лезом. Також можливо виконати ремонт або заміну корпусу зламаного або потертого автомобільного ключа. 
 
 
Ця послуга користується незміною популярністю у клієнтів мережі магазинів «ЛоксМайстер». Так нещодавно в магазин «ЛоксМайстер Прикарпаття» (м. Івано-Франківськ) звернувся клієнт, якому треба було виготовити автомобільний ключ для Mersedes Vito 2004р.в. Фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» завжди готові допомогти, тому відразу стали до роботи. 
 
Загалом виготовлення автомобільного ключа на фірмових заготовках KEYLINE® здійснюється в два етапи. На першому етапі фахівці магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» здійснили нарізку механічної частини ключа, тобто скопіювали нарізку з ключа-оригіналу на ключ-копію. На другому етапі було здійснено програмування електронної частини ключа, тобто чипування ключа-копії від чіпа ключа-оригіналу, в який була записана інформація про ключ. Обов’язковою процедурою є перевірка нового ключа в машині на спрацювання в замку запалювання, що і було зроблено фахівцями магазину «ЛоксМайстер Прикарпаття» на автомобілі клієнта. Програмування пройшло успішно, а клієнт залишився задоволений швидкістю наданням послуги та якістю виготовленого ключа.
 
 
KEYLINE® – італійський виробник високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів. Компанія є відомим на світовому ринку виробником бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером.
 
Сьогодні KEYLINE® – це:
 Провідний світовий виробник і постачальник високотехнологічної продукція для дублювання автомобільних ключів;
 Компанія, яка завдяки постійному удосконаленню технічної бази протягом сторіч забезпечує стале динамічне зростання;
 Сертифікація продукції згідно європейських стандартів. 
   

Мережа магазинів «ЛоксМайстер» рекомендує: не довіряйте виготовлення автомобільних ключів випадковим «спеціалістам». В мережі «ЛоксМайстер» виготовлення ключів здійснюється на сучасному професійному фірмовому обладнанні, з використанням заготовок ключів від італійського виробника KEYLINE® сертифікованими спеціалістами, тому якість ключів – завжди на найвищому рівні, а замовлення виконуються швидко та вчасно!
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *