Високоякісні італійські протектори DiSec в наявності в мережі «ЛоксМайстер»!

Захисний протектор замкового циліндра – важливий елемент не лише системи захисту, а і дизайну вхідних дверей. Більшість наших клієнтів вже розуміють, що необхідно захищати циліндр він вандального зламу, адже декоративні щитки не надають належної безпеки. Крім того, зростаюча популярність ручок-скоб в корпоративному сегменті спричинила потребу саме в протекторах як самостійному елементі дизайну вхідних дверей. 

Продукція італійської компанії DiSec, вже наявна в мережі «ЛоксМайстер», надає вичерпну відповідь на зростаючі потреби ринку, не лише надійно убезпечуючи замкові циліндри, а й, завдяки вишуканому італійському дизайну, формує ефектний зовнішній вигляд дверей.
 
 
Як відомо, основне призначення протектора – забезпечувати ефективний захист. Тому саме цим властивостям продукції DiSec приділяє першочергову увагу. І саме тому в кожному виробі закладено ряд інженерних рішень, що покликані захистити двері від різних способів зламу.
 
В мережі «ЛоксМайстер» представлено декілька лінійок продукції DiSec. Характерна особливість протекторів DiSec серії Sferik – це сферична форма корпусу, яка унеможливлює злам трубою.
 
Наступна особливість – всі протектори DiSec є врізиними, тобто монтуються не на полотно, а безпосередньо на корпус замка. Протектор монтується із внутрішнього боку масивними болтами М8, що проходять крізь корпус замка і створюють монолітну конструкцію всередині дверного полотна. Крім того, ззовні протектора є шайба, що обертається і захищає циліндр від висвердлювання – достатньо поширеного способу зламу.
 
 
Залежно від моделі, протектори DiSec мають додаткові рішення: карбідні стержні, кульки та ребристу поверхню корпусу, що захищає від висвердлювання та масивне суцільне кільце навколо корпусу – від виламування відповідно.
 
Окрім серії Sferik, в нашому асортименті зараз представлені протектори серії MONOLITO, протектори профільних дверей, вікон, решіток серії GUARD, а також високотехнологічні протектори серії MAG, де ключовий отвір повністю перекритий додатковим захистом, що розблокується за допомогою магнітного ключа. Причому підібрати комбінацію магнітних полів (а їх там декілька) практично неможливо. 
 
 
Протектор DiSec вигідно доповнить дизайн вхідних дверей, адже вибагливі італійці приділяють дизайну неабияку увагу. Дизайн протектора створюють декоративні накладки на захисний корпус протектора різних обробок та кільце, що обрамляє захисний корпус.
 
З огляду на те, що DiSec має в арсеналі понад 20 видів обробки фурнітури, фахівці мережі «ЛоксМайстер» радять застосовувати основні види обробок, що ідеально поєднуються з ручками ABLOY® і ROSTEX® – хром полірований, хром матовий, латунь PVD, латунь матова, нержавіюча сталь матова, бронза сатинована та інші. На замовлення можлива також доставка продукції в будь-якій іншій обробці згідно зразка відповідно до Ваших побажань.
 
Форма обрамлення протектора буває різна – кругла, овальна, квадратна. Ви можете підібрати саме таку форму, яка найкраще поєднується із дверною ручкою та рисунком декоративної накладки на дверне полотно.
 
Важливим елементом, що має разом з протектором забезпечувати єдність дизайну, є тумблер циліндру. В мережі «ЛоксМайстер» представлений широкий асортимент тумблерів до циліндрів MUL-T-LOCK® та ABLOY® в різній обробці, що дозволяє вдало поєднати їх з кольором протектора. 
 
Отже, в асортименті мережі «ЛоксМайстер» наразі є все необхідне, щоб створити надійно захищені двері висококласного дизайну. 
З повним асортиментом захисних протекторів DiSec Ви можете ознайомитись на відповідній сторінці сайту або безпосередньо в магазинах мережі «ЛоксМайстер».
 
Наші фахівці в разі необхідності завжди готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, установка вхідних дверей і т.п.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Телефонуйте, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *