Виставка у Одесі: професійна безпека – для кожного!

Фахівці одеського магазину Локсмайстер взяли участь у двадцять п’ятій спеціалізованій будівельній виставці INTER BUILD, яка відбулася з 13 по 16 вересня на території виставкового комплексу Одеського морського порту.
 
INTER BUILD посідає перше місце серед заходів схожої тематики на регіональному рівні, кількістю учасників і загальною площею виставки.
 
Основна аудиторія чотириденного заходу – відвідувачі, які професійно або для власних потреб цікавляться тематикою будівництва та суміжних з ним галузей:проектування, архітектури, матеріалів та технологій.
 

 
Цікавила відвідувачів різнопланова продукція безпеки: вхідні двері, декоративні МДФ накладки та замки, доступні для кожного комплексні рішення з безпеки та СКД для приватних помешкань.
Приємно, що більш затребуваною стала продукція класу Хай Секьюріті – на виставці чимало відвідувачів цікавилися замковими циліндрами MT5+ MUL-T-LOCK (мультилок) та подібними – такого ж класу.
 

 
Нові клієнти, які знайшли відповіді на власні питання щодо безпеки свого житла та бізнесу, вже зробили перші замовлення у Локсмайстер. Якщо такі питання є у вас – звертайтесь.
 
Професіонали з безпеки завжди вам раді!
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *