Виготовлення додаткового ключа горизонтального типу

Сьогодні, в нашій рубриці з виготовлення ключів, ми покажемо як виготовити ключ Kale горизонтального типу. Kale – простий ключ від недорогого циліндра. Проте, для його виготовлення потрібно мати заготовку потрібного типу, і найголовніше – обладнання, на якому його наточити! Звісно, обладнання повинно бути якісним, щоб забезпечити максимальну точність виготовлення ключа.

Майстерня магазину ЛоксМайстер на Печерську обладнана сучасними верстатами для виготовлення ключів. Це і універсальні механічні верстати-копіри, оригінальні верстати а також комп’ютеризовані верстати, які виготовляють ключі без допомоги людини.

Тож, ось наш ключ.

Для виготовлення дублікатів ключа ми скористаємося верстатом-копіром Bianchi 304 від італійського виробника Keyline. Це швидкий, високоточний верстат. Розроблений для професійних майстрів. Зробити копію ключа на ньому – справа декількох хвилин.

Розпочнемо. Так як це верстат-копір, для виготовлення додаткового ключа нам знадобиться оригінал ключа. Він затискається у лещата ліворуч. А ще не наточена заготовка – у лещата праворуч.

При проходженні копіра верстата по нарізках в оригінальному ключі, фреза робить аналогічні проточки на заготовці, виточуючи нову копію ключа. Кожен ключ такого типу потрібно проточити з двох сторін. У нашому випадку потрібно зробити три копії ключа. Декілька хвилин часу, і маємо результат – 3 додаткових ключа. І Ви можете не сумніватися в якості виготовлення!

За посиланнями нижче Ви можете ознайомитися, як у нашій майстерні виготовляються ключі інших типів.

  1. Виготовлення додаткового ключа KESO 8000 Ω2
  2. Виготовлення додаткового ключа до банківської комірки/сейфу
  3. Виготовлення ключа високої секретності – KABA AURA

Якщо Вам потрібно виготовити додаткові ключі – звертайтеся в майстерню ЛоксМайстер на Печерську!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *