ВИСЯЧИЙ ЗАМОК ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ КОНСТРУКЦІЙ ЗАМИКАННЯ

Незважаючи на втілення сучасних технологій в замковому сегменті та достатньо широкого прогресу по удосконаленню продукту,  широким попитом й досі користуються висячі замки. Адже дуже великий спектор  їх застосування: складські приміщення, гаражі, приватні будинки, ворота та хвіртки огорожі навколо всього цього… І все тому що їх встановлення не потребує певних складнощів, і такі замки при нагоді можна причепити практично куди завгодно.

Але й тут треба враховувати певні чинники для їх застосування, адже у кожному випадку маємо зовсім різні констукції, які потрібно замкнути і для цього треба підібрати оптимальну модель. Саме тому виробник постійно вносить зміни у стандартний модельний ряд, вигадуючи різні рішення по його удосконаленню.

Багато популярних моделей висячих замків, маючи за базу одну й ту ж конструкцію, різняться за своїми зовнішніми габаритами, від малого замка поступово зростають…

Якщо обирати замок МUL-T-LOCK з М-серії, то маємо такий асортимент…

Більш того, на кожній модифікації з цих замків може бути й різної довжини й сама дужка…

Наводимо таблицю загальну таблицю з розмірами

Також багато моделей поставляються у двох варіантах констркуції корпусу замка – стандартний та з подовженням для додаткового захисту дужки…

А ще одна й та ж модель замка може відкриватися різним по складності ключем…

І саме головне…
Більшість висячих замків мають можливості розробки та складання систем «Майстер ключ» та «Один ключ»! А це безперечна перевага при застосуванні великої кількості замків для охорони комплексу приміщень підприємства або іншої структури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *