Захисти свій двоколісний транспортний засіб від викрадення – придбай мото-вело замок

Магазин ЛоксМайстер на Печерську пропонує широкий асортимент замків мото-вело. Тобто, це замки, які убезпечують двоколісні транспортні засоби від викрадення. З початком весни і активного сезону експлуатації велосипедів, самокатів, скутерів, мопедів, мотоциклів постає питання їх захисту. Тому що викрасти такий транспортний засіб дуже легко. Навіть мотоцикл має відносно невелику вагу, то що вже говорити про велосипеди і самокати.

Сьогодні ми розглянемо призначення замків мото-вело, їх види, застосування, деякі технічні характеристики.

Замки мото-вело власне і призначені для запобігання викрадення мотоциклів, велосипедів та інших двоколісних засобів пересування.

В залежності від будови і конструкції, замки мото-вело можна поділити на наступні 4 групи:

замки з тросом

замки з ланцюгом

замки з металевою скобою

сегментні замки.

Також є спеціальні замки для мотоциклів, які кріпляться безпосередньо на гальмівний диск.

У магазині ЛоксМайстер на Печерську представлені замки мото-вело від всесвітньо відомих виробників: VIRO, Італія та TOKOZ, Чехія.

Ознайомимося із виробниками трохи детальніше.

Італійська компанія VIRO була заснована у 1942 році. Початкова назва бренду Vi.Ro. – абревіатура імені та прізвища його засновника Vincenzo Rossetti (Вінченцо Розетті). Із самого початку виробництва продукція Viro Innocenti S.p.A. відома у світі як синонім високої якості і надійності. Завдяки прагненню до інновацій та постійному вдосконаленню процесу виробництвау 1996 році Міністерство освіти і науки Італії визнало компанію «наково-дослідницькою лабораторією».  Сьогодні VIRO – це більше ніж 100 працівників, які створюють складні системи безпечного замикання найвищої якості і надійності, постійно вдосконалюючи їх.

Чому варто обрати продукцію VIRO:

74-річна історія і бездоганна репутація компанії

Широкий асортимент продукції та її висока якість

Відповідність продукції сучасним вимогам безпеки

Поєднання традиційних та інноваційних рішень у галузі безпечного замикання

Постійне вдосконалення процесу виробництва, а отже і продукції

Вся продукція виготовляється в Італії.

Компанія TOKOZ займається виробництвом механізмів безпеки з 1920 року. Завдяки багаторічному досвіду та професіоналізму співробітників, компанія стала безумовним лідером з випуску замків різних типів на чеському ринку. TOKOZ спеціалізується на виготовленні навісних замків, механічних циліндрів з патентованою технологією обертальних дисків, замків мото-вело, для обладнання, люків, воріт, контейнерів, завіс тощо.

Девіз компанії TOKOZ «Зроби свій світ безпечним» (SecureYourWorld) яскраво відображає бажання забезпечити споживача відчуттям безпеки та надійності, завдяки якісному європейському продукту. Сьогодні TOKOZ є провідним та найбільшим чеським виробником замків.

Тепер безпосередньо перейдемо до замків.

Замки з тросом.

Мають невисоку ціну. Доволі легкі і компактні. Легко кріпляться на раму для транспортування. Гнучкий трос дає змогу «обв’язати» елементи вело-мото техніки до нерухомих елементів – стовпів, спеціальних паркувальних місць. Із тросом невеликого діаметру не дуже стійкі до злому, бо їх можливо перекусити ручним інструментом.

Асортимент замків із тросом представлений наступними моделями:

VIRO ELBA, HAWAII, SERPIS, SERPIS PLUS

TOKOZ – BLACK

Слід зазначити, що певні моделі замків можуть постачатися із тросом різної довжини. А замок TOKOZ BLACK представлений у двох варіантах замикання – з допомогою ключа і кодом. Якщо Ви обираєте кодовий замок, Вам не потрібно турбуватися про ключ. Варто тільки запам’ятати код!

Замки з ланцюгом.

Дуже надійні. Особливо це стосується замків, у яких ланцюг гартований, а переріз ланки має квадратну чи навіть шестигранну форму, що заважає їх перепилюванню ручним ріжучим інструментом. Ланцюг у таких замках має захисний рукав для зручності користування і запобігання пошкодження лакофарбового покриття чи пластикових деталей, під час замикання.  До певних недоліків можна віднести незручність транспортування, так як замки з цепом досить габаритні, і мають значну вагу. Зазвичай масивні моделі використовуються на мотоциклах, а більш легкі – на велосипедах. Взагалі, мото-вело замки із цепом являються універсальними. Їх можна використовувати також для замикання інших транспортних засобів, мілкої будівельної техніки, воріт, хвірток та ін..

Моделі замків з ланцюгом:

VIRO EUROTHOR, TOTEM, SUPERMORSO, CATENA

TOKOZ – PLUTO BLACK, MOTO BLACK.

Зазначимо, що деякі моделі замків мають різну довжину ланцюга, але у всіх моделях ланцюг має захисний чохол! Також пропонуються окремо ланцюги у чохлі, які ви можете обладнати будь-яким висячим замком, по своєму бажанню.

За посиланням нижче Ви можете детально ознайомитися із замком VIRO SUPERMORSO:

Універсальний замок VIRO SUPERMORSO – надійний захисник Вашого двоколісного друга!

Замки з металевою скобою.

Досить надійні і незламні замки. Легкі у використанні. Широко розповсюджені.

У нашому магазині замки представлені моделлю VIRO SEZIONE.

Корпус суцільний, з оцинкованої сталі, захищений пластиковим кожухом, стійким до подряпин. Скоба, загартована, з хромованої сталі. Захищена резиновим кожухом, для запобігання псування техніки, що замикається. Замок може оснащуватися скобою з висотою дужки від 127 мм до 255 мм. Існує 4 варіанти висоти скоби, то ж Вам буде просто підібрати потрібний розмір.

До недоліків замка можна віднести сталий розмір. Він не складається. То ж його менш зручно транспортувати. Але у VIRO є рішення цієї незручності – Тримач замка VIRO SEZIONE рамний. Призначений для транспортування замка VIRO SEZIONE. Закріплюється на рамі велосипеда.

Сегментні замки.

Еталонним взірцем сегментних замків являється VIRO BLACK MAMBA. Це оптимальне поєднання захисних властивостей, зручності користування і транспортування замка. Складається до компактних розмірів, має чохол, який можна закріпити на раму велосипеда у стандартні бонки для пляшкоутримувача.

Спеціальні замки для мотоциклів на гальмівний диск.

Замки, розроблені спеціально для блокування гальмівного диску мотоциклів. Встановлюються безпосередньо на гальмівний диск, що унеможливлює подальше обертання колеса, а отже – рух мотоцикла.

Модельний ряд представлений замками VIRO BLINDATO EXTREME, ARMADILLO, SHARK, HAMMER, MOTO STOPPER.

Майже у всіх мото-вело замках VIRO і TOKOZ присутній захист ключової частини замка від пилу, бруду, вологи, у вигляді додаткових металевих, пластикових або резинових шторок. Така опція дозволяє безпроблемно користуватися замком, не зважаючи на погодні умови.

Як бачите, асортимент доволі широкий. То ж Ви неодмінно оберете якісний протиугінний мото-вело замок собі до вподоби.

Слідкуйте за нашими публікаціями. Ми розглянемо більш детально кожну групу цих замків.

Звертайтеся в ЛоксМайстер на Печерську, ми підберемо надійний захист для Вашого мото-вело транспорту!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *