Выставка BuildTech 2014

З 30 жовтня по 2 листопада магазин «Південний ЛоксМайстер» з Одеси візьме участь у Міжнародному архітектурно-будівельному форумі BuildTech-2014.
Місце проведення – Одеський морський порт.
Міжнародний будівельний форум традиційно збере представників провідних компаній будівельної галузі регіону, які продемонструють свої досягнення та розробки. Це чудова можливість побачити новітні технології в будівництві, будівельних матеріалах, обробці, комплектуючих.
Мережа магазинів з монтажем «ЛоксМайстер» традиційно представить на виставці ізраїльські вхідні двері RB DOORS, що впевнено займають лідируючу позицію на ринку України. Окрім того, ми демонструватимемо декоративну ПВХ-плівку VINORIT® (Віноріт) та нашу новинку – натуральний кам’яний шпон SlateStone®.  Лише на нашому стенді ви зможете побачити дверні накладки, декоровані SlateStone®!  
«ЛоксМайстер»  продемонструє новітні  рішення контролю доступу стандарту високої безпеки (High-Security),  що надає безпечне керування та розширені можливості контролю за всіма точками доступу на об’єкті. Дане рішення дозволяє “спілкуватись” з системою замикання завдяки мікропроцесорній технології, яка інтегрована до циліндрів, висячих замків та ключів.
Ви зможете ознайомитись з технологією CLIQ® (Клік), що є загальною розробкою глобального лідера в галузі замикання та контролю доступу – групи ASSA ABLOY та інтегрується компаніями, які входять до групи продукції –  високо безпечних патентованих механічних платформ, таких як Mul-T-Lock® MT5®, Mul-T-Lock® Interactive®+ та ABLOY® Protec2.
І звичайно демонструватимемо широкий спектр замків, циліндрів MUL-T-LOCK®, ABLOY®, KABA®, K’NOCK N’LOCK™, дверні дотягувачі RYOBI®, захисну фурнітуру ROSTEX®, контроль ключів KEYWATCHER® та новинки нашої продукції в категорії СКД для Ваших об’єктів.


Шукаєте замки, циліндри, ручки для вхідних і міжкімнатних дверей? Сейфи, дотягувачі, майстер-системи? Необхідний професійний монтаж або ремонт замків? Завітайте на наш стенд і ми обов’язково зможемо Вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *