Знайомство з продуктом: Сейфи

«Все что нажито непосильным трудом… Портсигар золотой отечественный, магнитофон заграничный, пиджак замшевый… три…» – а цього могло і не бути, аби герой славнозвісного фільму надійно захистив своє майно від крадіїв! Якщо ви й досі ховаєте гроші в кишенях пальто, чи брудній білизні, або робите схованки в банках з крупою, чи в холодильнику – ми радимо серйозніше підійти до питання збереження цінностей. Домушники краще за вас знають усі можливі схованки, і з легкістю їх знаходять. 


Тож як зберегти дорогі для нас речі? Найкраще для цього підходять домашні сейфи! 


Як і тайники, сейфи можна приховати від сторонніх очей, проте навіть якщо злодій його знайде – відкрити хороший сейф за короткий час не встигне, а винести – фізично не зможе. Експерти кажуть, що при правильному бетонуванні сейфи стінного монтажу витримають до 5 тон на виривання. Враховуючи, що такі сейфи не мають частин, що виступають зі стіни, демонтувати їх вкрай важко.

Коли обираєте сейф, зверніть увагу на те, як він буде замикатися. Найпростіший варіант – з ключовим замком. Але це має ряд незручностей: ключ можна загубити, його можуть викрасти, або ж сфотографувати і зробити копію.

Більш зручними є сейфи з електронними кодовими замками – вони поєднують надійність та зручність використання. Потрібно лише запам’ятати код, та вчасно змінювати елементи живлення.

Зверніть увагу також на сейфи, обладнанні замками Knock´N´Lock, які зовні не мають ніяких ознак присутності на поверхні дверцят.

Замок відчиняється за допомогою спеціального брелка, на якому вводиться 4-6 значний пін-код. При притисканні брелка до дверцят сейфу здійснюється передача сигналу. Це відбувається не по радіоканалу або по каналу інфрачервоного випромінювання, а через серію акустичних коливань (ударів). Підібрати або підробити такий код неможливо. Навіть якщо брелок потрапив до рук зловмисника, без знання відповідного коду відімкнути сейф він не зможе. Сам замок розташований всередині сейфа і повністю захищений від будь-яких дій зловмисника.

Тим, хто хоче захистити майно від пожежі, слід купляти вогнестійкі сейфи.

Не обійтися без спеціального сейфу власникам зброї – адже законодавець висуває особливі вимоги щодо умов зберігання такого виду майна.

Насамкінець додамо, що сейф – це важливий, але далеко не єдиний спосіб вберегти майно від злочинних посягань. І першою перешкодою для крадія мають стати надійні двері від провідного виробника, замок з циліндром високої секретності та захисна фурнітура до нього.

Вживши таких простих і водночас ефективних засобів безпеки, можна зупинити злочинця ще на порозі. Пам’ятайте, комплексний підхід до безпеки – це запорука успіху!

Звертаємо увагу! Зараз у нашому магазині Ви можете придбати сейф за ціною 5488

СЕЙФ ПАРИТЕТ

F.60CLI.90.K

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *