З дублікатом ключа від «ЛоксМайстер Київ-Центр» відпустка спокійніша!

Період відпусток – традиційний “гарячий” час в «ЛоксМайстер Київ-Центр» з виготовлення дублікатів ключів. Адже багато наших клієнтів замислюються щодо наявності вільного комплекту ключів лише перед тим, коли його треба лишати довіреним особам: родичам або близьким друзям для догляду за квартирою на час відпустки. 

Ось і чергова наша клієнтка звернулась за рекомендацією знайомих в наш «ЛоксМайстер Київ-Центр» на вул. Гоголівська, 48 з проханням виготовити дублікат ключа Mul-T-Lock MT5+, оскільки з’ясувалося, що вільного комплекту ключів, який можна лишити родичам на час відпустки, немає.  

Таке рішення – цілком правильне, адже наш «ЛоксМайстер Київ-Центр» є провідним спеціалізованим локсмайстер-центром на Правому березі м. Києва та має в наявності не лише усе необхідне для виготовлення дублікатів обладнання, а й знання і досвід, набутий протягом багатьох років успішної роботи. Тому до нас активно звертаються клієнти з Києва і, області для виготовлення дублікатів будь-яких ключів до будь-яких замків, включаючи ключи до замків відомих світових брендів: Mul-T-Lock, ABLOY, CISA, MOTTURA, ISEO, KABA, GEGE, KALE, TESA, AZBE тощо.

Наші переваги:

– виключно оригінальне професійне обладнання та заготовки ключів,

– можливість виготовлення дублікатів ключів як фізичним, так і юридичним особам, у т.ч. за безготівковим розрахунком.

– багаторічний досвід роботи майстрів;

– конфіденційність та турботливе ставлення до кожного клієнта;

– зручне місце розташування у центрі м. Києва.

Зазначимо, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є членом профільної громадської організації – Українська Локсмайстер Федерація, а наші майстри систематично підвищують свою кваліфікацію на тренінгах Федерації та мають усі необхідні сертифікати для виконання робіт з монтажу та обслуговування продукції безпеки. Це гарантує Вам якість, оперативність та конфіденційність при виготовленні дублікату ключа.

Ми виготовляємо:

– ключі до сувальдних (сейфових) замків

– ключі до банківських сейфів

– ключі англійського типу

– ключі до автомобілів

– електронні ключі

– ключі до домофонів

– дублікати карток до готельних замків,

– ключі від поштових скриньок та банківських депозитаріїв та багато іншого!

Завдяки тому, що «ЛоксМайстер Київ-Центр» є офіційним дилером брендів Мul-T-Lock та Abloy, має офіційний сертифікат та уповноважений на виготовлення дублікатів ключів цих всесвітньо відомих брендів з використанням виключно оригінального обладнання та заготовок на території України з наданням всіх офіційних гарантій, виконання цього завдання не склало жодних проблем. І після кількох хвилин очікування клієнтка отримала новий ключ!

Фахівці «ЛоксМайстер Київ-Центр» також надали всі необхідні консультації щодо безпеки помешкання, щоб відпустка дійсно була спокійною. За потреби, наші фахівці  завжди раді допомогти та зробити захист вашого помешкання дійсно ефективним. Звертайтесь – ми допоможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *