З НАСТУПАЮЧИМ ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ! ПОРАДИ ЛОКСМАЙСТРА ПЕРЕД СВЯТАМИ!

Незабром Україна буде відзначати 28-му річницю Дня Незалежності України, тому магазин ЛоксМайстер на Печерську щиро вітає всіх українців з цією визначною подією! Бажаємо всім нам процвітання та миру на українській землі!

Але, нажаль, цей допис не тільки привітання зі святом, а ще й попередження. Мова йде про захист свого майна перед святами. Бо, як відомо, поки всі ми нормальні люди святкуємо, злодії посиленно працюють! Саме на свята, коли жителі міст масово покидають свої домівки, фіксуються найбільші сплески квартирних крадіжок.

Отож, наші поради:

  1. Перевірте чи відповідають Ваші двері та замки сучасним вимогам безпеки. В цьому вам зможе допомогти кваліфікований локсмайстер. Викличте його на професійну консультацію і він не тільки продіагностує двері і замки та надасть рекомендації, а й в разі потреби зробить якісний монтаж продукції безпеки.
  2. Подумайте про ключі. Чи не губили їх Ви чи Ваші рідні? Чи не давали їх тимчасово комусь? Перевірте всі свої комплекти, чи всі на місті? Якщо є якісь сумніви, що ключі могли опинитися в чужих руках, рекомендуємо або замінити замки, або ж якщо замки це дозволяють – зробити перекодування під нові ключі.
  3. Якщо ж, злодії вже потрапили в квартиру, останнім бастіоном для збереження Ваших цінностей буде сейф. Якщо у Вас його не має, то рекомендуємо придбати. На сьогодні є дуже великий асортимент різноманітних сейфів, різних за розмірами, ступенем зламостійкості та способом монтажу. Ми допоможемо підібрати потрібний Вам сейф, а наші майстри кваліфіковано його встановлять.

 

Захист оселі справа відповідальна та недешева. Бо не можуть бути дешеві замки, двері, сейфи надійними! Тому наш магазин ЛоксМайстер на Печерську, саме напередодні свят, дарує своїм клієнтам знижку. Просто завітайте до нас з національної символікою та гарантовано отримайте 10% знижки на продукцію безпеки! Термін проведення Акції з 19 по 23 серпня!

Чекаємо на Вас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *