Захисні решітки ShikMETAL монтуються навіть у вінтажні вікна!

Не дивлячись на те, що захисні решітки ShikMETAL – це високоякісна сучасна розробка, виготовлена в Україні, вони добре пасують до будь-яких вікон. Зокрема, нещодавно, локсмайстри одного з провідних локсмайстер-центрів мережі «ЛоксМайстер» – магазину «Галицький ЛоксМайстер», м.Львів, виконали монтаж захисних грат ShikMETAL на доволі цікавому нетиповому та складному об’єкті.  

Основною обставиною для замовниці, яка спонукала її до встановлення захисних грат ShikMETAL, був надійний захист помешкання від квартирних злодіїв. Адже квартира розміщена на другому поверсі старовинного будинку, тому вибір ефективних варіантів захисту, окрім встановлення надійних замків та захисної фурнітури на двері, повинен був доповнений решітками. Зовнішні решітки не відповідали ні по безпеці, ні по естетиці, до того ж їх неможливо сховати на час, коли мешканці знаходятся в квартирі.
 
Тому клієнтка вирішила зупинити свій вибір на розсувних гратах та звернулася до визнаного спеціаліста з безпеки у м. Львові – магазин «Галицький ЛоксМайстер». Фахівці магазину радо стали до роботи та оперативно, з урахуванням особливостей об’єкту, розробили та запропонували високоякісне рішення на базі захисних розсувних решіток ShikMETAL.
 
 
Особливістю даного об’єкта є те, що решітки змонтовано у відреставровані польські вікна. В простір між зовнішньою і внутрішньою стулками вікна. Всього було встановлено 6 захисних решіток ShikMETAL: 4 решітки – на  вікна і 2 – на двері зі сторони подвір`я і вхідних дверей.
 
Таким чином, запит замовниці щодо надійного захисту від проникнення зловмисників вдалося задовільнити не лише оперативно , якісно, а й стильно, бо решітки у складеному вигляді ховаються в простір між віконними рамами та є непомітними, відповідно не псують дизайн квартири, виконаний в стилі італійського помешкання 60-х років.
 
 
Розсувні захисні грати (решітки) від  компанії ShikMETAL – це  досконале поєднання традицій і сучасних технологій безпеки. Захисні розсувні решітки виготовляються з якісної сертифікованої сталі, індивідуально під вимоги кожного об’єкту та встановлюються всередині приміщень, у відповідності з усіма вимогами охоронних та банківських норм безпеки. У конструкції виробу не використовуються пластикові чи алюмінієві елементи, а сама виріб є компактнним, естетичним і універсальним, забезпечуючи просте та комфортне використання протягом усього періоду експлуатації.
   
Чому ми рекомендуємо решітки ShikMETAL (ШикМетал):
 Висока якість матеріалів, що використовуються для виготовлення решіток, підтверджена усіма відповідними сертифікатами;
 Розсувні захисні решітки ShikMETAL захищені від підробки серійним номером;
 Розсувні системи ShikMETAL відповідають вимогам ДСО та нормам пожежної безпеки, не перешкоджають евакуації у разі виникнення джерела займання вогню у приміщенні, не запалюються;
 Мають оптимальне співвідношення ціна/якість;
 Розробляються та виготовляються в Україні.
  
Важливо, що поряд з високим рівнем безпеки, розсувні металеві решітки ShikMETAL, не дивлячись на розміщення всередині приміщення, не порушують цілісність дизайну і практично непомітні у складеному стані, адже відкриваються вони в одну або дві сторони та повертаються в отворі на будь-який кут, а також можуть бути пофарбовані у колір віконних рам. 
 
До речі, не дивлячись на те, що інтер’єрні роботи в квартирі клієнтки ще не завершено, вже зрозуміло що це буде помешкання стилістиці 60-х років ХХ ст., і решітки сюди теж пасують. 
 

 

А в разі потреби фахівці мережі «ЛоксМайстер» готові надати повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *