Замініть свій старий замок та циліндр на нові.

До нас звернувся клієнт, із проханням замінити його старий замок та циліндр (серцевину, вставку, личинку, сердечник) на більш сучасніші, оскільки його старий замок вже довгі роки в роботі і став погано працювати. А його серцевина була в користуванні 3-їх осіб і ключі йому не повертають. Тому, зважаючи на те, що старий замок та циліндр був при ньому нам було легше підібрати та продати наступне:

 

  1. Замок врізний MUL-T-LOCK 4-WAY DIN M235/M267.

Даний замок від виробника MUL-T-LOCK (Ізраїль) іде 4-ох направленого замикання, застосовується із циліндрами EuroDIN із шестернею, оскільки механізм замка – це шестерня. Має отвори для кріплення захисної фурнітури та броненакладки. В даному замку є можливість відкріпити тяги і замок стане одно стороннього замикання.

Основні характеристики замка:

  • Міжцентрова відстань 90 мм.
  • BackSet 65 мм.
  • 3 сталеві ригелі  Ø 13 мм.
  • Вихід ригелів 20 мм

2. Циліндр MUL-T-LOCK DIN_KK XP *ClassicPro 70 NST 35×35.

Даний циліндр від виробника MUL-T-LOCK (Ізраїль) є запатентованим і без карти яка іде в комплекті не можливо зробити дублікат ключа, оскільки дублікат ключа робиться тільки на оригінальних бланках, які строго обліковуються. В даному циліндри є унікальна система, яка є запатентована – це телескопічні піни, тобто пін в піні. Це дало змогу краще захистити циліндр від злому відмичками. Також даний циліндр захищений ХР-пластиною, яка захищає циліндр від перелому. До комплектації циліндра ідуть кольорові мітки, які при використанні ключів допоможуть розрізняти де чиї ключі.

Тому, якщо Ви бажаєте замінити свої старі замки сміливо приходьте до нас в Локсмайстер Буковина: м. Чернівці, вул. Шевченка, 52.

 

Чернівці – ЛоксМайстер Буковина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *