Еволюція із ознаками революції

Днями до нас завітав чоловік, щоб виготовити дублікат ключів. Отримавши своє замовлення він трохи затримався, роздивляючись представлені в нашому демзалі двері та зразки МДФ-оздоблення до тих таки дверей. Він був вражений різноманіттям та якістю варіантів того, як можна оздобити металеві двері. І от, ведучі бесіду я намагався згадати – коли останнього разу в нас замовляли такі шати для дверей. І вийшло – досить давно. Навіть дуже давно. Розмірковуючи над чим безперечно сумним, принаймні для виробника тих таки накладок, фактом, я дійшов висновку певного висновку. Схоже, часи, коли наші послуги в данному сегменті були затребувані незворотно минули.

По-перше, зараз чи не дешевше купити нові пристойні двері вітчизняного виробництва, які уже містять нарядне оздоблення, ніж витрачати кошти на рестайлінг зроблених колись на рубежі Міленіуму дверей, котрі при народженні обшили “реєчкою”.

По-друге, якщо все ж таки роблять нове оздоблення – намагаються економити і обирають найдешевші варіанти із МДФ товщиною 8-10 мм, котрі не входять до нашого ассортименту.

По-третє, за останні півтора десятка років утворились та зросли кілька по справжньому добротних виробництва масових вхідних дверей, які переобрали на себе виготовлення дверей разом із гарним оздобленням – і тут ми повертаємося до пункту “по-перше”.

Така еволюція із ознаками революції.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *