4. Захист вікон.

Продовжуючи наші публікації по забезпеченню безпеки заміського будинку, розповімо про зміцнення вікон і віконних проємів.

Як ми писали в публікації від 01.03.2019, вікна є слабкими місцями, через які зловмисники зможуть здійснити проникнення у вашу оселю. Отже, їх треба укріплювати. Розглянемо, як.

Відомо, що великі вікна і скляні двері роблять будинок світлим і затишним. Проте для потенційного зловмисника звичайні вікна не є серйозною перешкодою. Йому досить розбити скло, щоб просунути руку і відкрити вікно. Єдиною незручністю  для нього буде гучний звук розбитого скла. Але вікна зі звичайною фурнітурою не треба і розбивати. Вони легко відчиняються методом відтискання самого вікна від рами. Займає це до 12 секунд. Звичайно, є і захисна фурнітура, що має спеціальні зачепи, які не дають можливості відтиснути вікно. Проте, фурнітура може бути відсунута за допомогою спеціального, нескладного інструменту.
Це саме стосується і профільних балконних дверей. Всім їм: і вікнам, і балконним дверям потрібен захист. Якими шляхами його можна досягти.

Перше, це поставити замок. В попередній публікації ми розповідали про замок SPRANGA від італійського виробника VIRO. Цей замок легко встановлюється на віконний профіль, чи профіль балконних дверей, не перешкоджаючи роботі існуючої фурнітури.  Він фіксує вікна або двері в двох точках, чим робить замикання дуже надійним.

Окрім цього, замок SPRANGA  дозволяє відкривати вікно або балконні двері в режим провітрювання. Це є основною перевагою даного замка, оскільки інші аналогічні замки позбавлені таких можливостей.
Також накладний багатоспрямований замок SPRANGA  з успіхом може застосовуватись для замикання розсувних дверей, які іноді використовуються на виходах з тильного боку будинку.
Залишається скло. Для того, щоби захистити його від вибивання, можна встановити кулестійке скло, або наклеїти на існуюче скло спеціальні захисні плівки.

Але кулестійке скло – справа не з дешевих. Плівки не завжди ефективні. Тому можна порадити встановити захисні розсувні грати. Часто, споживачі, особливо приватні, не хочуть їх встановлювати. Мовляв, вони псують вигляд віконного проєму, не дають світлу, в повній мірі, проходити в приміщення. Зазвичай це так. Але в мережі наших магазинів ЛоксМайстер ми пропонуємо решітки вітчизняного виробника компанії «Шик Метал» (м. Чернівці). Їх конструктивною особливістю є те, що у розсунутому стані ліва і права половини решітки повертаються на 90 градусів, відкриваючи віконний/дверний проєм і не перешкоджають проходженню світла в середину приміщення.
В зачиненому стані, грати замикаються на надійний механічний замок багатоспрямованого замикання.

  

Як і в інших статтях, ми хочемо підкреслити, що ефективна робота будь-якої захисної системи у великій мірі залежить від грамотної інсталяції. Це стосується як замків, так і решіток. Встановлення останніх потребує не тільки правильного монтажу, а й ретельної попередньої підготовки поверхонь.
Саме тому ми радимо звертатись до майстрів мережі магазинів ЛоксМайстер, які, з виїздом на місце, проведуть необхідні заміри і кваліфіковано виконають всі монтажні роботи, що називається, «під ключ». В прямому і переносному сенсі. То ж бажаємо вам бути захищеними і убезпеченими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *