Безпека від ЛоксМайстер® – безпека без кордонів!

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® роками співпрацює з посольствами іноземних держав в Україні. До числа клієнтів ЛоксМайстер® належать посольства таких країн, як Австрія, Італія, Китай, Японія, Корея, Угорщина, Сербія, Чеська Республіка, Індія та інших.

Постійними клієнтами ЛоксМайстер® є амбасади Великої Британії та Сполучених Штатів Америки. Так, для Посольства Великої Британії в Україні локсмайстри здійснювали монтаж систем контролю доступу та продаж замків MUL-T-LOCK® (мультилок). Посольство Сполучених Штатів Америки в Україні постійно купляє у ЛоксМайстер® продукцію MUL-T-LOCK® (мультилок), здійснює перекодування замкових циліндрів, замовляє дублікати ключів тощо.

Днями число амбасад-клієнтів ЛоксМайстер® поповнилося Посольством Сирійської Арабської Республіки в Україні – там спеціалісти магазину встановили дотягувач RYOBI® (риоби). Висока довіра представників іноземних держав засвідчує, що продукція безпеки та сервісне обслуговування від ЛоксМайстер® відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Користуючись нагодою, ми висловлюємо подяку нашим іноземним клієнтам та зазначаємо, що ми постійно вдосконалюємо та примножуємо набуті знання та професійні навички, оновлюємо та розширюємо асортиментний ряд продукції з тим, щоби забезпечити безпеку кожного клієнта!

Продаж та монтаж продукції на зазначені об’єкти здійснили спеціалісти столичного магазину ЛоксМайстер® на Подолі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *