Будівельна компанія «Житлопромбуд-8» (м. Миколаїв) – новий партнер «Південного ЛоксМайстра»

Мережа магазинів з мoнтажем "ЛоксМайстер" завдяки багаторічному досвіду роботи на ринку України та наявності розгалуженої мережі локсмайстер-центрів, яка складається з 12 магазинів, розташованих у 10 містах, по праву має високу репутацію надійного постачальника найкращої продукції безпеки провідних світових виробників: MUL-T-LOCK, ABLOY, ROSTEX, RYOBI як серед роздрібних покупців, так і серед професіоналів будівельного ринку.
 
Тому не дивно, що останні часто звертаються до нас за допомогою при реалізації різноманітних будівельних об’єктів. Так, нещодавно одна з провідних будівельних компаній м. Миколаїв – «Житлопромбуд-8» – звернулася до «Південного ЛоксМайстра» з пропозицією щодо співпраці у галузі засобів безпечного замикання. З метою захисту дверей, які встановлюються, будівельна компанія закупила партію фінських дверних остановів PISLA 881-100 i 881-140, а також німецьких електромеханічних защіпок EFF EFF® E7A.
 
Дверні обмежувачі і стопори – це спеціальна фурнітура, яка подовжує термін експлуатації дверей і запобігає пошкодженню дверного полотна і стін. Стопори виробляються з металів і підбираються відповідно до загальної стилістики вхідних дверей. Обмежувач дозволяє запобігти появі потертостей на стіні, вм’ятин і подряпин на самому дверному полотні.
Pisla Oy – один з провідних фінських виробників товарів для інтер’єру, будівництва та ремонту, який має виробничі потужності в Фінляндії і Польщі, а також розгалужену мережу дочірніх підприємств у Росії, Польщі, Чехії, та Словаччині. 
 
Дверні останови з фіксатором PISLA 881-100 i 881-140 виготовлені з оцинкованої сталі, що запобігає появі корозії в процесі експлуатації поза приміщенням. Для запобігання пошкодження дверного полотна використовується високоякісна гума, тому можна бути повністю впевненим у тому, що дана продукція безвідмовно прослужить багато років.
 
Німецька компанія EFF EFF® – лідер з виробництва електромеханічних защіпок – пристроїв, що надійно утримують двері у закритому положенні і одночасно дають можливість відчиняти двері і контролювати їх стан дистанційно. Защіпки EFF EFF® сумісні з будь-якими замками і типами дверей, що дозволяє успішно монтувати їх в будь-яких умовах. Висока якість виробництва, відмінні показники безпеки, відповідність усім міжнародним нормам і широка географія присутності на світовому ринку пристроїв електромеханічного замикання – все це вигідно відрізняє продукцію EFF EFF®, яка сьогодні окрім защіпок налічує понад 5000 найменувань. 
 
Колектив «Південного ЛоксМайстра» щиро сподівається на подальшу плідну співпрацю, адже найширший асортимент і висока якість продукції безпечного замикання і контролю доступу, оптимальні ціни і наявність широкого спектра послуг, що пропонуються (консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо), дозволяє фахівцям магазину вирішувати будь-які завдання в області безпеки як для приватних, так і корпоративних клієнтів, забезпечуючи найкращі взаємовигідні умови співпраці!
 
 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *