«ЛоксМайстер Буковина» – надійний партнер компанії «Воля» з дублювання ключів у м. Чернівці

Дублювання ключів – справа серйозна і відповідальна. Тому краще довірити її професіоналам, які мають належний досвід і необхідне обладнання для виконання цих операцій. 

 
Саме тому компанія ВОЛЯ – провідний загальнонаціональний український телекомунікаційний провайдер, який надає сучасні телекомунікаційні послуги у м. Чернівці, звернулася до перевіреного партнера – магазина «ЛоксМайстер Буковина», з яким вже тривалий час плідно співпрацює у сегменті надання послуг з дублювання ключів.
 
Спеціалісти магазину «ЛоксМайстер Буковина» – справжні чарівники, здатні за декілька хвилин виготовити дублікат ключа будь-якого типу, починаючи від найпростіших механічних китайського виробництва і закінчуючи найсучаснішими ключами до електромеханічних замків. Чернівецький локсмайстер-центр має у своєму розпорядженні нове надсучасне обладнання та широкий асортимент різноманітних заготовок ключів на всі випадки життя, включаючи створення дублікатів до високосектретних замкових циліндрів провідних світових виробників: MOTTURA (моттура), MUL-T-LOCK® (мультилок), ABLOY® (аблой) и KABA® (каба), оскільки магазин є авторизованим сервісним центром з обслуговування продукції цих брендів. 
Для виготовлення ключів використовується станки KEYLINE® – італійського виробника високотехнологічного обладнання для професійних локсмайстрів. Компанія KEYLINE® є відомим на світовому ринку виробником бланків для виготовлення механічних ключів та автомобільних ключів з транспондером, отже дублікати ключів, виконані в «ЛоксМайстер Буковина», будуть зроблені на фірмових оригінальних італійських заготовках, а всі майстри, перш ніж виготовити ключ, проходять навчання у профільній громадській організації – Українській Локсмайстер Федерації, членом якої є Чернівецький локсмайстер-центр.
Спеціалісти чернівецького магазину також мають відповідний рівень кваліфікації для розробки майстер-системи, систем «Один ключ» і «Майстер-ключ», а за необхідності можуть виготовити і новий ключ для майстер-системи, здійснити перекодування циліндру замка тощо.
 
А поки локсмайстер робитиме дублікат ключа, Ви зможете ознайомитись з асортиментом магазину та проконсультуватись з питань безпеки. Продавці – консультанти магазину – справжні професіонали в галузі безпечного замикання, здатні дати корисну пораду, допомогти з підбором продукції, її встановленням та сервісом. 
Отже, відповідь на запитання, де виготовлення ключів у Чернівцях здійснять якісно, швидко та за прийнятну ціну, є лише одна – тільки у магазині «ЛоксМайстер Буковина», що на вул. Шевченка, 52. Адже тільки там можна бути абсолютно впевненим у якості, професійності та секретності роботи фахівців. А це, погодьтеся, дуже і дуже важливо у наш неспокійний час. 
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *