«Галицький ЛоксМайстер» полегшує життя людям з особливими потребами

Турбота про людей з особливими потребами – невід’ємна ознака цивілізованого суспільства.  Саме тому реальні кроки задля вирішення проблеми забезпечення рівних можливостей щодо доступності різноманітних соціальних об’єктів для людей з особливими потребами дуже важливі. Адже їм буває складно навіть просто відкрити двері, не кажучи вже про інші речі. 

 
Приємно, що спеціалісти мережі «ЛоксМайстер» не стоять осторонь цих процесів, а своєю щоденною працею сприяють впровадженню в Україні найвищих соціальних стандартів для людей з особливими потребами. Зокрема, нещодавно фахівці магазину «Галицький ЛоксМайстер» здійснили певною мірою унікальний монтаж дверної автоматики DA430 фінської компанії ABLOY. Замовником монтажу виступив реабілітаційний центр для людей з особливими потребами у м. Луцьк.
Отже, відвідувачі реабілітаційного центру отримали чудову можливість вільно пересуватися по приміщеннях центру, користуючись надійною та якісною дверною автоматикою DA430 фінської компанії ABLOY. Це обладнання дозволяє автоматично, простим натисканням кнопки, відкривати та закривати двері, що життєво важливо для людей з особливими потребами.  А дякувати за це треба високопрофесійним спеціалістам «Галицького ЛоксМайстра», які втілюють в життя найкращі світові технології в галузі безпечного замикання.
  
Компанія ABLOY Oy (аблой ой) – один із найбільших світових розробників і виробників дверних механічних та електромеханічних замків, циліндрів, дотягувачів, фурнітури та компонентів для систем контролю доступу. Секретність, надійність та безвідмовна робота продукції виробництва ABLOY Oy (аблой ой) підтверджена понад 100-річною історією успіху компанії на світовому ринку.
Торгова марка ABLOY (аблой) стала синонімом надійності та високої якості у більш ніж 70 країнах-імпортерах продукції ABLOY на всіх континентах. Серед основних споживачів – Фінляндія, Швеція, Норвегія, США, Росія, Великобританія, Німеччина, Сінгапур. ABLOY Oy (аблой ой) є провідним членом і засновником ASSA ABLOY Group (аса аблой груп) – концерну, що об’єднує понад 100 провідних компаній на світовому ринку безпеки.
 
Дверна автоматика DA430 фінської компанії ABLOY гарантує легкість та зручність доступу до приміщення та повністю пристосована для роботи у жорстких умовах з високою прохідністю. Можливість окремого програмування тривалості відкриття і закриття для входу і виходу, а також можливість ручного управління забезпечують плавне пересування потоку людей. Важливою особливістю дверної автоматики ABLOY DA430 є можливість забезпечити високий рівень безпеки за різних обставин. Вишуканий дизайн ABLOY (аблой) дає змогу зробити дверну автоматику органічним елементом у приміщенні, піднявши на якісно новий рівень зручність користування дверима.
 
 
Кваліфіковані фахівці мережі магазинів «ЛоксМайстер» здійснюють не лише продаж продукції безпечного замикання та контролю доступу, але й надають повний спектр супутніх послуг: консультація з питань безпеки, ремонт, професійний монтаж, виготовлення ключів, перекодування замків, встановлення вхідних дверей тощо.
 
Наш досвід – ключ до вирішення Ваших проблем!
Дзвоніть, пишіть, приходьте! Чекаємо на Вас!
 
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *