Двері від ЛоксМайстер® – у елітні апартаменти «Вилла Роз»

Наші клієнти звикли обирати усе найкраще: якщо житло – то у «Вилла Роз» на Чорноморському узбережжі, якщо продукцію безпеки – то у мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер®.

Один з нових власників елітного житла (вілли) у котеджному містечку «Вилла Роз», яке розташоване у парковій зоні Гурзуфа, комплексно підійшов до питання безпеки і придбав у ЛоксМайстер® металеві вхідні двері серії ЛМ та замки з циліндром класу Extra Security МТ5+® від ізраїльської компанії MUL-T-LOCK® (мультилок).

Придбані двері виготовлені з 2-х сталевих холоднокатаних листів металу та мають сталеві ребра жорсткості, наповнені мінеральною ватою для максимальної тепло- й звукоізоляції. Декоративні накладки, завдяки великій кількості варіацій тонів плівки VINORIT®, імітують структуру цінних порід дерев і дозволяють органічно вписати двері серії ЛМ у дизайн будь-якого приміщення.

Циліндр MUL-T-LOCK® МТ5®+ є надсучасною розробкою ізраїльського концерну. Завдяки трьом незалежним механізмам блокування, МТ5+® має надвисокий рівень захисту від інтелектуальних та фізичних методів впливу. Його сертифіковано Trezor Test за EN1303 – найвищими класами секретності, зносостійкості, стійкості до зламу, стійкості до відкриття методом бампінгу.

Приємно, що все більше і більше наших співвітчизників відповідально підходять до питання безпеки свого житла. В магазинах мережі ЛоксМайстер® завжди можна придбати оптимальну продукцію для кожного. Ми щиро вітаємо власника будинку з вдалим вибором і радимо усім брати з нього приклад: у новій оселі – нова продукція безпеки від ЛоксМайстер®!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *