Фахівці ЛоксМайстер на Палладіна реалізували контроль доступу для КАН Девелопмент у БЦ класу А «101 Tower»

Фахівці відділу корпоративних продажів магазину ЛоксМайстер на Палладіна реалізували завдання з організації розмежування доступу у дизайнерських дерев’яних дверях президента компанії КАН Девелопмент.
 
До числа реалізованих компанією-клієнтом проектів входять ТРК «ARENA City», житлові комплески «Комфорт Таун» та «Паркове місто», бізнес-центри «класу А» – «Доминант» та «101 Tower». У останньому розташований офіс компанії КАН Девелопмент, що спеціалізується на системному керуванні нерухомістю.
 
У двері клієнта встановили дистанційну радіокеровану систему замикання на основі фінського електромеханічного замка ABLOY EL 560 (аблой) з функцією антипаніки для вільного виходу назовні та японського дотягувача RYOBI D2550 (ріобі).
Саме такий комплекс продукції дозволяє забезпечити СКД із високим рівнем безпеки для дверей з підвищеними естетичними вимогами. ABLOY EL 560 (аблой) відмінно підходить для будь-яких типів дверей та зовні має вигляд як звичайний механічний замок. Завдяки відповідності ABLOY EL 560 (аблой) євростандарту, на замок цього типу можна встановлювати будь-які ручки DIN-стандарту . Дверний дотягувач RYOBI D2550 (ріобі) забезпечує плавне та надійне замикання дверей – навіть за наявності ущільнювачів та рухомих інсертів.
 
Присутність в асортименті комплексу супроводжуючої продукції – зворотніх планок, кабелів, кабелепроходів та розділених штоків – дає можливість максимально комплексно виконати поставлене замовником завдання.
Фахівці корпоративних напрямків продажу мережі магазинів ЛоксМайстер мають повний набір опцій для вирішення будь-яких завдань клієнта – кращі бренди у галузі замикання, високопрофесійну команду та роки практики на найвідоміших об’єктах країни.
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *