Фахівці мережі «ЛоксМайстер» взяли участь у XIV Загальних Зборах Української Локсмайстер Федерації

8-9 липня 2016р. найкращі фахівці мережі «ЛоксМайстер» зібралися у Києві, де під гостинним дахом готелю «Братислава» відбулися XIV Загальні Збори Української Локсмайстер Федерації – щорічна подія, що об’єднує провідних спеціалістів галузі безпечного замикання.

В рамках заходу, 8 липня, в п’ятницю, відбулася щорічна міжнародна виставка систем безпечного замикання і виготовлення ключів «УЛФ ЕКСПО’2016».
 
 
Організатором заходу, поряд з Українською Локсмайстер Федерацією, виступила провідна компанія-імпортер продукції безпеки на український ринок – «СПВ Компані Лтд».
 
 
Цього року на виставці презентували свою продукцію світові гранди у галузі безпечного замикання та виготовлення ключів: ABLOY®, VIRO®, ROSTEX®, TOKOZ®, VEGA®, DiSec® та KEYLINE®. Для зручності експозиція була поділена за виробниками, тому кожен відвідувач мав можливість окремо ознайомитися з усім асортиментом продукції кожного представленого бренду.
 
Ізраїльська компанія VEGA® вперше на українському ринку презентувала циліндри власного виробництва, які є найкращими на сьогодні за співвідношенням «ціна-якість».  Характерною особливістю замкових циліндрів VEGA® є наявність інтерактивного елементу, який зазвичай використовується в моделях більш високого цінового діапазону. Замкові циліндри VEGA® є в наявності в мережі «ЛоксМайстер», тому запрошуємо усіх зацікавлених в наші магазини для більш детального ознайомлення та придбання цих чудових циліндрів.
 
 
Широким фронтом на виставці виступили італійські виробники: VIRO®, DiSec® та KEYLINE®.
 
Зокрема, компанія VIRO представила повну лінійку електромеханічних замків, а також широкий спектр навісних замків. Особливу увагу відвідувачів викликав замок для розпашних дверей автомобілів та фургонів, що захищає  вантаж при перевезенні.
 
 
Компанія DіSес – інноваційний італійський виробник врізних, накладних, магнітних, декоративних броненакладок і магнітних протекторів для усіх типів замків, що захищають замковий циліндр або сувальдний замок від висвердлювання, вибивання, проникнення сторонніх предметів і просто несанкціонованого доступу, презентувала найкращі зразки своєї продукції, а також надала броненакладки для проведення практичних випробувань своєї продукції. 
 
 
Італійська компанія KEYLINE® в черговий раз познайомила українських професіоналів-ключників зі своєю лінійкою верстатів для виготовлення дверних і автомобільних ключів. Фахівці мережі «ЛоксМайстер» мали можливість на практиці освоїти  тонкощі виготовлення автомобільних ключів, від найпростіших до сучасних, обладнаних різними типами транспондерів.
 
 
Фінська компанія ABLOY продемонструвала можливості технології CLIQ® Connect на базі замкового циліндру ABLOY® Protec2. Дана технологія дозволяє не лише переглядати журнал подій, а й змінювати графік доступу користувачів,  використовуючи мобільний додаток для смартфону, який зв’язується з ключем за допомогою Bluetooth®-модуля.
 
 
Достатньо широко були представлені на виставці чеські виробники продукції безпечного замикання. Зокрема, компанія TOKOZ® – провідний чеський виробник замків і фурнітури з понад 90-літньою історією, представила весь асортимент навісних замків, що зарекомендували себе як доступне і якісне рішення замикання. Окрім навісних замків, були представлені новинки українського ринку: мотоциклетні та велосипедні замки, а також захисні навіси.
 
 
ROSTEX® – один з найбільших чеських виробників захисної фурнітури для вхідних дверей, фурнітури для міжкімнатних дверей, вікон, меблів, а також будівельної фурнітури і комплектуючих для залізничних транспортних засобів, не лише представила повний асортимент продукції безпеки, а й надала на тест новинку –  захисну фурнітуру R1 SOLID. Відмінною особливістю цієї фурнітури є використання 4 потужних стяжних болтів. Під час практичних випробувань фурнітура показала себе міцним горішком і заслужила поважні репліки з боку присутніх майстрів. Адже фахівці зі зламу з такою ретельністю взялися за справу, що не витримало навіть підлогове покриття, на якому проходили випробування. 
 
 
До речі, активна частина виставки виявилася достатньо насиченою, адже  окрім ROSTEX®, свою продукцію для випробувань на стійкість до силового зламу фахівцями галузі надали також DіSес® та український виробник захисних решіток – компанія ShikMETAL. Результати таких тестів надзвичайно корисні для виробників, оскільки проведені випробування надають безцінну інформацію, яка в подальшому ляже в основу поліпшення конструктиву і покращення захисних властивостей продукції безпеки.
 
Найбільш ефектно виглядали спроби розпиляти броненакладку DіSес® кутовою шліфувальною машиною, або, інакше кажучи, «болгаркою». Адже всередині броненакладки DіSес® знаходяться надміцні карбідвольфрамові трубки, що знищують диск «болгарки» за лічені секунди. Крім випробувань «болгаркою», гості заходу мали змогу «прикластися» до броненакладки DіSес®, використовуючи: дриль з побідитовими фрезами, а також традиційний інструмент зломщиків – фомку. Броненакладки DіSес® з честю витримали усі ці випробування, що ще раз підтверджує високу якість італійської продукції безпеки.
 
 
Завершив великий випробувальний день тест захисних решіток від української компанії ShikMETAL. Дане випробування було найбільш реалістичним, бо розсувні захисні решітки були вмонтовані у справжній віконний проріз з встановленим пластиковим вікном, що максимально наближало випробування до реальних умов експлуатації. Випробування зламостійкості проводили за допомогою фомки. Результат випробувань підтвердив реноме ShikMETAL як компанії, що випускає продукцію найвищої якості та відповідає усім критеріям сучасної безпеки.
 
9 липня, в суботу, фахівці мережі «ЛоксМайстер»-члени УЛФ прийняли активну участь   в Зборах Української Локсмайстер Федерації. Зокрема, в ході Зборів були вручені посвідчення новим членам УЛФ, серед яких був і майстер з установки магазину «ЛоксМайстер на Печерьску» Дмитро Чалий!
 
 
З повагою зустріли учасники Зборів і  Олексія Муляренка – Голову Рівненської ОДА, що є також дійсним членом УЛФ. Ним була внесена ініціатива в допомозі Української Локсмайстер Федерації громадським та державним Радам з питань оздоблення та комплектування новобудов, участь в обговоренні  питань покращення дверей та систем захисту в нових будинках та максимальне сприяння розвитку виробництва вітчизняних замків. 
 
Отже, проведений Українською Локсмайстер Федерацією захід був надзвичайно корисним для наших фахівців, адже вони не лише мали змогу ознайомитися з останніми новинками продукції безпеки, а й на практиці  переконатися у високій якості продукції, що пропонується в мережі магазинів «ЛоксМайстер», а також визначитися із пріоритетними напрямами роботи в галузі безпечного замикання на найближчу перспективу.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *