Фахівці мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® візьмуть участь у Дев’ятому міжнародному технічному семінарі

У п’ятницю, 8 липня, Українська Локсмайстер Федерація проведе у Києві Дев’ятий міжнародний технічний семінар, присвячений тематиці безпечного замикання та технічного укріплення об’єктів.  
 
Початок семінару о 10-00. Участь у заході безкоштовна.
 
Захід має на меті обговорення актуальних питань, пов’язаних зі світовими тенденціями на ринку безпеки, інноваційними розробками та продуктами, рішенням контролю та розмежування доступу до приміщень приватного та корпоративного сектору.  У заході традиційно візьмуть участь представники провідних світових компаній з виробництва продукції безпеки, локсмайстри з різних регіонів України, топ-менеджери та провідні експерти з вітчизняних компаній та підприємств, що мають відповідну спеціалізацію.
 
Громадська  організація шляхом участі у цьому та подібних заходах прагне підвищувати рівень розвитку галузі безпеки в Україні та привернути увагу органів державної влади, місцевого самоврядування, ЗМІ і широкого кола громадян до необхідності ефективного захисту майна від протиправних посягань. По завершенню офіційної частини всі охочі зможуть поставити запитання до членів громадської організації та учасників семінару.
 
 
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® налічує 13 магазинів в 10 містах України, в яких провідні фахівці в галузі замкових технологій нададуть максимум інформації про продукцію, допоможуть визначитися з вибором і встановлять продукцію безпеки у вашій оселі або в офісі.
 
В асортименті мережі магазинів з монтажем ЛоксМайстер® вашій увазі запропонують продукцію безпеки від 20 провідних світових виробників, асортимент якої постійно оновлюється і розширюється.
 
Професійні майстри мережі магазинів здійснять монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування продукції, виготовлять складні чиповані ключі та запропонують рішення контролю доступу для об’єкта будь-якої складності. Наші клієнти, серед яких низка відомих компаній України та світу, довіряють нам найцінніше – свою безпеку. Наша основна мета – зробити життя українців спокійніше і безпечніше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *