Галузеві події: V Всеукраїнський форум професійних локсмайстрів

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяла участь у  V Всеукраїнському форумі професійних локсмайстрів, організованому найбільшим імпортером і дистрибутором продукції провідних світових брендів в галузі замикання компанією SPV Company Ltd за сприяння Української Локсмайстер Федерації (УЛФ) та фінської компанії ABLOY Oy.
 
Захід пройшов з 8 по 9 квітня у Черкасах.
 
Всеукраїнський  форум професійних локсмайстрів  є значущою подією на ринку безпеки України, яке щороку збирає професіоналів у галузі замикання та технічного укріплення об’єктів. За п’ять років проведення захід став ключовим майданчиком для обговорення галузевих тенденцій та перспектив, вивчення та обміну досвідом, презентації новітніх досягнень світової індустрії безпеки.
 
 
У вступному слові Президент Правління УЛФ Ілля Воїнів зазначив, що громадська організація всіляко підтримує наповнення українського ринку безпеки високотехнологічною продукцією замикання і технічного укріплення об’єктів: «Скоро буде десять років, як УЛФ працює в цьому напрямі. За роки своєї активної діяльності громадській організації вдалося покласти початок діалогу з суспільством, спрямованим на необхідність надійного захисту приватних і корпоративних об’єктів. Активна співпраця з держструктурами, створення та розповсюдження інформаційних буклетів, в яких наводиться статистика квартирних крадіжок та заходи превентивного характеру проти таких злочинів, видання власної газети «Вісник Локсмайстра», участь у телепроектах, незалежна експертиза та участь у створенні та втіленні в життя державних стандартів галузі , – це лише частина важливих і потрібних проектів, який ми реалізували і продовжуємо реалізовувати».
 
 
Директор з маркетингу SPV Company Ltd Андрій Сидоренко акцентував увагу локсмайстрів на європейському досвіді роботи галузі. Демонструючи на карті Україна розташування Локсмайстер-центрів, число яких на сьогодні складає більше 60, він зазначив, що з часом такий центр повинен бути в кожному місті з чисельністю населення 80 тисяч чоловік і більше. «У європейських країнах Локсмайстер-центри функціонують у містах, чисельність населення яких перевищує 20 тисяч осіб». Керівник компанії відзначив, що у зв’язку з динамічним будівництвом до ФЧ Євро-2012 динаміка попиту на високонадійну продукцію безпеки, особливо на корпоративних об’єктах, буде зростати.
 
 
Представник іноземного партнера SPV Company Ltd компанії ABLOY Oy, експорт-менеджер компанії ABLOY Oy Janne Salokangas (Янне Салокангас), ознайомив присутніх зі світовими тенденціями на ринку механічного та електромеханічного замикання. Представник компанії, яка є ключовим гравцем на світовому ринку безпеки, має більш ніж столітню історію і є провідним членом і співзасновником концерну ASSA ABLOY Group, представив сучасні концепції замикання для приватних і корпоративних об’єктів, які успішно застосовуються в більш ніж 60 країнах світу.
 
 
Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® завжди бере участь у найважливіших галузевих заходах України. Ми впевнені, що працюючи з високотехнологічною продукцією замикання, потрібно не тільки слідкувати за розвитком та сучасним станом індустрії, але й розуміти та передбачати подальші тенденції. Завдяки членству в УЛФ, участі у Всеукраїнському форумі професійних локсмайстрів, Великому технічному семінарі, навчанням за програмою «Професійний локсмайстер», наші фахівці мають змогу пропонувати споживачам найоптимальніші рішення забезпечення  безпеки будь-якого об’єкта.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *