Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяла участь у виставці “HoReCa-2011”

Мережа магазинів з монтажем ЛоксМайстер® взяла участь у виставці "HoReCa-2011", яка пройшла в Одесі з 14 по 16 квітня. Виставка відбулася в будівлі Одеського морського порту.
 
"HoReCa" – це єдина в Південному регіоні виставка для фахівців індустрії гостинності, яка є місцем зустрічі провідних представників готельного та ресторанного бізнесу з виробниками і постачальниками обладнання, послуг для ресторанів, кафе, барів, готелів і клубів. Серед відвідувачів заходу – керівники готелів, власники кафе, барів, ресторанів, фахівці готельного бізнесу, директори торгових і харчових підприємств, професіонали в сфері розваг (клуби, казино, боулінг), представники дизайнерських агентств.
 
Ті, хто прийшов на "HoReCa", мали чудову можливість отримати вичерпну консультацію з питань надійного замикання свого об’єкта, особисто познайомиться з досвідченими локсмайстрами. Відвідувачів цікавила продукція для замикання готелів: СКД, готельні замки, циліндри, двері. Попитом користувалися і системи замикання для приватних об’єктів: під час проведення виставки було здійснено запит на виготовлення майстер-системи на базі восьми циліндрів для приватного будинку.
 
Представники індустрії дизайну зацікавилися співпрацею з мережею ЛоксМайстер® у напрямі дверного декору для готелів, ресторанів та інших об’єктів.
 
Фахівці мережі магазинів з монтажем також провели ряд зустрічей з відвідувачами і досягли попередніх домовленостей з розробки і реалізації комплексної безпеки для різних об’єктів індустрії гостинності.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *